Aktualności

Współpraca z niemiecką szkołą w Freie Schule Prerow

2016-04-13

7 kwietnia 2016 roku Pani Dyrektor wraz z nauczycielami odwiedziła niemiecką szkołę Freie Schule Prerow. Celem spotkania było nawiązanie współpracy międzynarodowej obu szkół. Partnerzy niemieccy wyrazili ogromną chęć organizowania z naszą szkołą wymiany uczniowskiej młodych Polaków i Niemców.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

2016-04-12

7 kwietnia 2016 roku w naszej szkole miało miejsce niezwykle wydarzenie. Obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji szkolne koło teatralne klas czwartych i klasa 5 m wraz z panią Iwoną Waligórską przygotowały przedstawienia. Czwartoklasiści pokazali niezwykle pouczający spektakl pod tytułem "Wagary".  Widzowie z uwagą śledzili losy pięciorga uczniów, którzy z lęku przed klasówką z matematyki, wybrali się na wagary do lasu.

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY JUŻ ZA NAMI!

2016-04-12

5 kwietnia 2016 roku o godzinie 9.00 uczniowie klas szóstych stanęli przed nowym dla nich wyzwaniem - przystąpili do pierwszego w swoim życiu poważnego egzaminu jakim jest Sprawdzian szóstoklasisty. Zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, matematyki, a także wybranego języka obcego.Wychodząc ze szkoły, mieli mimo rumieńców na twarzy, mieli zadowolone miny. Trzymamy kciuki za wyniki, które OKE przedstawi w maju.