Aktualności

Mamy Mistrzów!

2019-03-25

Z radością dzielimy się z Państwem sukcesami naszych uczniów. W ostatnim czasie zostały rozstrzygnięte wyniki najważniejszych konkursów przedmiotowych. Jak co roku możemy być dumni z osiągnięć naszych podopiecznych!

Gratulujemy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

Oto nasi Mistrzowie!

Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Finaliści:

Marcin Mickiewicz 8 m

Paweł Wojtasik 7 a

Antoni Chomski 8 m

Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Finaliści:

Nikodem Nawrocki 8 m

Oliwia Pakuła 8 a

Martyna Szmajda 8 m

Hanna Hurning 7 a

Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Laureaci:

Marcin Mickiewicz 8 m

Hanna Kwiatkowska 8 b

Mateusz Brauckhoff 7 a

Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Finalista

Marcin Mickiewicz 8 m

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Finalista

Gabriel Gryckiewicz 8 m

Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Laureatka

Katarzyna Puchalska 8 m

Finalistki:

Karolina Chreptowicz 8 a

Hanna Zaremba 8 a

Hanna Kwiatkowska 8 b

Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Laureaci:

Katarzyna Puchalska 8 m

Marcin Mickiewicz 8 m

Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Laureat

Szymon Lewandowski 8 a

Finalista

Tomasz Mazurek 8 a

Konkursy organizowane przez XIII LO pod patronatem kuratorium oświaty

XIX Konkurs Matematyczny

Laureat

Jakub Krupa 6 m

VII Konkurs Przyrodniczy

Laureat

Adam Wojnowski 6 m/s

Finaliści:

Jerzy Idziaszek 6m/s

Marcin Kotwica 6 m

Jakub Krupa 6 m

Jakub Markowicz 6 a

Alicja Rabiega 6 b

Bruno Zienkiewicz 5 b

XIII Konkurs Historyczny

Laureaci:

Katarzyna Puchalska 8 m

Hanna Kwiatkowska 8 b

Bartek Stefanowski 8 a

Konkurs Języka Niemieckiego dla ósmoklasistów organizowany przez IX LO

Laureat

Marcin Mickiewicz 8 m

Konkurs Biologiczny Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej organizowany przez II LO

Laureatka

Karolina Chreptowicz 8 a

Finalistki:

Katarzyna Puchalska 8 m

Hanna Zaremba 8 a

Hanna Kwiatkowska 8 b

Uwaga Miłośnicy Pływania!

2019-03-25

Informujemy, że w związku z czasowym wstrzymaniem dostawy ciepła systemowego w dniu 26 marca (we wtorek) zajęcia pływackie w SDS- ie nie odbędą się.

Spotkanie z Afryką!

2019-03-18

We wtorek 19 marca uczniowie klas: II a i II bm opuszczą szkolne mury i będą się uczyli w scenerii Muzeum Narodowego w Szczecinie. Jest to kolejna lekcja z cyklu “Spotkanie z Afryką”. Tym razem zajęcia realizowane będą w przestrzeni nowej wystawy pod tajemniczym tytułem  “Dzieci Magii”