Aktualności

ORGANIZACJA JASEŁEK 2016

2016-12-16

Organizacja dnia 21 grudnia 2016 roku – jasełka:

  • Zajęcia dydaktyczne odbywają się do godziny 14.00. Dzieci można odbierać ze szkoły od godz.12.00 ( po godz.12.00 odbywają się tylko zajęcia utrwalające, nie ma wprowadzania nowych treści).
  • Świetlica klas młodszych czynna jest do godz.15.00, klas starszych do godziny 16.00 (dzieci z młodszych klas, których rodzice nie odbiorą do 15.00, będą na świetlicy klas starszych).
  • Dzieci z klas 0-III dowozimy do teatru od godziny 15.30, wybrani aktorzy wchodzą bocznym wejściem od ulicy Szczerbcowej pod opieką nauczycieli ( szczegóły u wychowawcy), rodzice wchodzą wejściem głównym, szatnia czynna od godziny 15.30.
  • Po przedstawieniu wychowawcy odprowadzają dzieci na widownię.
  • Prosimy o szybkie opuszczenie teatru po spektaklu (do godz.17.20) w związku z kolejnym występem klas starszych !
  • Rodzice klas starszych wchodzą od godziny 17.30.
  • Ze względu na bezpieczeństwo PPOŻ dyrekcja teatru informuje o zakazie przebywania na schodach po obu stronach widowni.
  • Każda rodzina otrzymuje 2 bilety i prosimy uwzględnić tę liczbę oglądających przedstawienie.
  • Informujemy, że w związku z robotami drogowymi w pobliżu teatru nastąpiła zmiana organizacji ruchu i jest mniej miejsc parkingowych oraz trudniejszy dojazd.

" LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA"

2016-12-16

             15 grudnia 2016 roku w gmachu Muzeum Narodowego odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. " List do świętego Mikołaja". Z wielką przyjemnością informujemy o osiągnięciach naszych drugoklasistów!

Laureatkami zostały:

-ZOFIA BIEŁUS   z klasy II m1 ( III miejsce)

- OLGA PULMANN  z klasy II m1 ( III miejsce).

WYRÓŻNIENIE za pracę zbiorową otrzymali uczniowie z klasy II m2:

-LENA POMORSKA

- LILIANA BIELEWICZ

-LENA KOŁODZIEJSKA

- ANTONINA SZELĄG - SKOWROŃSKA

-MAKSYMILIAN PAŁKA

-RAFAŁ CHRUŚCIŃSKI

- ADAM KĘDZIERSKI.

MIKOŁAJKI

2016-12-06

              6 grudnia 2016 roku progi Piwoniego przekroczył niezwykły gość. Zawitał do nas Mikołaj, który taszczył na swych plecach ogromny wór! Okazało się , iż znalazły się w nim wspaniałe niespodzianki dla bardzo grzecznych dzieci ( czyli dla wszystkich uczniów:))!  Pełni emocji, z wypiekami na twarzach maluchy dziękowały Mikołajowi za jego dary.

Następnie niektóre klasy wybrały się do Filharmonii na koncert kameralny z udziałem muzyków, prowadzony przez niezwykłą DoNutę. Podczas tych niecodziennego  spotkania uczniowie zachęcani byli do aktywnego udziału w audycji oraz do współtworzenia nowych kompozycji dźwiękowych. DoNuta wraz z muzykami  sekcji instrumentów strunowych przekonywała  najbardziej wymagającą publiczność, że bycie aktywnym słuchaczem to po prostu wspaniała zabawa!