Aktualności

Konkurs Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty na Kartkę Wielkanocną

2017-02-07

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na pracę graficzną „Kartka Wielkanocna", którego organizatorem jest Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
Konkurs plastyczny kierowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa zachodniopomorskiego.
Celem konkursu jest zaprezentowanie przez uczniów swoich pomysłów i umiejętności tworzenia w programach graficznych. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie zamieszczonym poniżej.

SPOTKANIE Z KOLCZASTYM GOŚCIEM

2017-02-07

7 lutego 2017 roku uczniowie klas młodszych spotkali się z panem Piotrem Piliczewskim - pracownikiem Uniwersytetu Szczecińskiego.

Gość przybył z niezwykłym towarzyszem - prawdziwym jeżem europejskim! Zwierzak nie był zbyt zadowolony z tego spotkania, jednak po kilku minutach, pierwsze lody zostały przełamane  i  dumnie prezentował swoje kolczaste ciało przed zachwyconymi maluchami:) Pan Piotr opowiedział o zwyczajach jeżyka, jego ulubionych smakołykach oraz wytłumaczył, na czym polega różnica między snem zimowym a hibernacją!

Jeżyk szybko zdobył serca  dzieci, już czekają na jego kolejną wizytę.

Ornitolog

Ornitolog

Ornitolog

Ornitolog

Ornitolog

DZIEŃ OTWARTY

2017-02-07

           4 lutego 2017 roku gościliśmy w naszej szkole przyszłych zerówkowiczów i pierwszoklasistów.

 Dzień Otwarty Szkoły przebiegał pod hasłem: " Baw się z nami, Panie Bałwanie". Przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną " Piwoniego" oraz obejrzeć popisy sceniczne uczniów. Otuchy dodawał dzieciom bałwan Olaf, który także zaszczycił nas swoją obecnością.