Aktualności

DZIEŃ SPORTU

2017-06-06

 Szanowni Państwo!

W ten czwartek organizujemy Dzień Sportu. Klasowe zmagania na wesoło odbędą się w hali sportowej przy ul. Klonowica 3 (wjazd przy myjni samochodowej).
Prosimy, abyście przywieźli Państwo dzieci klas młodszych (0-3) bezpośrednio pod halę o godzinie 8:45, aby mogły przebrać się przed zawodami. Obowiązuje strój sportowy.
Klasy starsze na Dzień Sportu wyjeżdżają ze szkoły około 10:15. Jedziemy tramwajem, dlatego prosimy o wyposażenie dziecka w legitymację szkolną oraz dwa bilety po 1zł lub 2 zł na kupno biletów. Strój sportowy obowiązkowy.
Do zobaczenia!

ZIELONA SZKOŁA ZERÓWEK I KLAS PIERWSZYCH

2017-05-29

AHOJ, PRZYGODO! - czyli nasi najmłodsi nad Bałtykiem

                W środę 24 maja 2017 roku uczniowie klas zerowych i pierwszych wyjechali na zieloną szkołę nad morze. Wszyscy dzielnie znieśli rozstanie z rodzicami i z uśmiechem wyruszyliśmy w drogę.

Zielona szkoła w Karpaczu klas czwartych

2017-05-23

Zielona szkoła za nami, a czwartoklasiści zasłużyli na miano prawdziwego "górskiego podróżnika", gdyż zmierzyli się z Karkonoszami i wyszli z tej próby "z tarczą". Pobyt w Karpaczu w dniach 24-27 kwietna 2017 roku - mimo aury, która zaskakiwała zarówno słońcem, jak i śniegiem (!) - należał do udanych. Oddajmy jednak głos samym czwartoklasistom, któtrzy tak oto opisywali pobyt na zielonej szkole (to wybór cytatów z ich relacji w zeszytach od polskiego):

"Daleko jeszcze?"

"O, widać już góry! Czy jesteśmy w Polsce?"

"Parówczaski na start!"

"Proszę pana, but Kuby utknął w zaspie."

"Mgła na zamku Chojnik"

"Czy możemy poskakać z tamtego kaminia?"

"Pokojowy projektor gwiazd"

"Ciemność jaskini"

"Jamnik Godzilla"

"Kapcie w łóżku"

"D. i mokra kita - pokój śmiechów"

"Bita śmietana i jej hurtowe ilości"

"Moja walizka pod prysznicem"