Aktualności

Olimpus z przyrody 2017

2017-10-28

10 listopada o godzinie 10:00 odbędzie się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Olimpus dla klas IV-VI. Szczegóły wkrótce.

Konkurs na najpiękniejszą dynię!

2017-10-25

Zapraszamy uczniów klas 0-III do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą, najbardziej pomysłową, najoryginalniejszą dynię-latarnię, czyli brytyjską Jack-o'-lantern!

Podpisane dynie należy przynieść w poniedziałek i wtorek ( 30 i 31 października) i zostawić na stołach przy recepcji. We wtorek po południu prosimy zabrać swoje prace do domu.

Liczymy na Waszą kreatywność! Udanej zabawy!

Idziemy do kina oglądać obrazy Vincenta van Gogha;)

2017-10-24

W czwartek, 26 października, uczniowie klas V- VII wezmą udział w seansie filmowym w kinie Helios pt. "Twój Vincent". Film ten to niezwykła historia życia i śmierci jednego z najwybitniejszych malarzy wszech czasów - Vincenta van Gogha. To historia opowiedziana poprzez jego dzieła, obrazy, ich nastroje i barwy. Uczniowie będą mieli okazję poznać  twórczość  oraz historię życia malarza przez filtr jego twórczości. Jest to niezwykła pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca i zdumiewa odbiorców na całym świecie. Widzowi zdaje się, że obrazy powstają na jego oczach! Jest to opowieść o malarzu i o człowieku, jego emocjach, udrękach i radościach.
Wychodzimy ze szkoły o 8.30, a wracamy o na 11.00.