Aktualności

Pierwszaki idą do Pleciugi!

2017-11-13

W najbliższy piątek (17 listopada) klasy pierwsze udadzą się do Teatru Lalek "Pleciuga" na przedstawienie "Wodna opowieść". Jest to wzruszająca historia przyjaźni kijanki Tosi i rybki Franka. Opowieść uczy szacunku dla odmienności i tego, że warto pozostać wiernym przyjacielem wbrew nieuchronności losu i wszelkim przeciwnościom. Spektakl rozpoczyna się o godzinie 10.00 i trwa niecałą godzinę. Pozostałe zajęcia odbędą się wg planu.

 Prosimy o przygotowanie stosownego stroju dla małych teatromanów.

Szkolny Dzień Bezpieczeństwa Cyfrowego w Prywatnej Szkole Podstawowej L. Piwoni

2017-11-08

15 listopada 2017 roku w naszej szkole będzie Dniem Bezpieczeństwa Cyfrowego. W ten sposób włączamy się do ogólnopolskiego projektu edukacyjno - informacyjnego poświęconemu temu zagadnieniu. Udział w nim przyczyni się do zwiększenia świadomości uczniów, rodziców i nauczycieli na temat cyberzagrożeń.

W ramach tego wydarzenia odbędzie się wiele spotkań dostosowanych do różnych grup wiekowych i zajmowanych stanowisk w szkole z zewnętrznym edukatorem.

Święto niepodległości w naszej szkole

2017-11-08

10 listopada Koło Miłośników Historii oraz pani Beata Miłkowska zapraszają społeczność szkolną na uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. 

Klasy 0 - 3 na godzinę 11.15, a klasy 4 - 6 na 12.10. Obowiązuje strój galowy!

Życzymy wielu wzruszeń i głębokich refleksji.