Aktualności

Aleksander Doba i smak Wielkiej Przygody

2017-11-22
 

16 maja wyruszył w swoją trzecią wyprawę kajakową  z Nowego Jorku, pokonał ponad 4 100 mil morskich i wreszcie - po niemal czterech miesiącach spędzonych na morzu - dopłynął do francuskiego portu.

 Aleksander Doba  przyznaje, że była to jego najlepsza i najciekawsza wyprawa, ale i najtrudniejsza w historii kajakowych wyczynów. Północny Atlantyk jest bowiem trudniejszym obszarem niż środkowy, który kajakarz wcześniej pokonał dwa razy. Podróżnik zdawał sobie sprawę z jakimi wyzwaniami przyjdzie mu się zmierzyć, a my będziemy mieli okazję zapytać go osobiście o to, co go zaskoczyło, co było najtrudniejszym przeżyciem, czy miał chwile zwątpienia i jak walczył ze swoimi słabościami. I wreszcie najważniejsze pytanie, co zrobić, żeby stać się takim Dzielnym Zdobywcą!

We wtorek 28 listopada o 10.00 Aleksander Doba w czasie spotkania z uczniami klas IV - VII opowie o swoich wyprawach, przygotowaniach i  trudach z jakimi musiał się zmierzyć w samotnej podróży przez ocean.

Hurrra! Od jutra się ślizgamy!

2017-11-21

Już od jutra zaczynają się zajęcia na lodowisku przy obiekcie sportowym Arena Szczecin. Szczegółowy grafik znajduje się w zakładce Dokumenty szkolne.

Kolejni melomani odwiedzą filharmonię:)

2017-11-19

27 listopada o godz.10.00 Filharmonia  Szczecińska, szczęśliwie dla nas, po raz kolejny przedstawia spektakl teatralno - muzyczny, który opowiada o życiu i twórczości jej patrona - Mieczysława Karłowicza. Na wydarzenie zatytułowane "Góra - dół - być jak Karłowicz" tym razem wybierają się uczniowie następujących  klas: IV a/m, IV b/s, V m/s, VI b i VII b/m. Pamiętajmy o galowych strojach.

Radzimy się przygotować na niezwykłe doznania, sporą porcję humoru i ...wzruszeń. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Bilety -15 zł.