Aktualności

Hurrra! Od jutra się ślizgamy!

2017-11-21

Już od jutra zaczynają się zajęcia na lodowisku przy obiekcie sportowym Arena Szczecin. Szczegółowy grafik znajduje się w zakładce Dokumenty szkolne.

Kolejni melomani odwiedzą filharmonię:)

2017-11-19

27 listopada o godz.10.00 Filharmonia  Szczecińska, szczęśliwie dla nas, po raz kolejny przedstawia spektakl teatralno - muzyczny, który opowiada o życiu i twórczości jej patrona - Mieczysława Karłowicza. Na wydarzenie zatytułowane "Góra - dół - być jak Karłowicz" tym razem wybierają się uczniowie następujących  klas: IV a/m, IV b/s, V m/s, VI b i VII b/m. Pamiętajmy o galowych strojach.

Radzimy się przygotować na niezwykłe doznania, sporą porcję humoru i ...wzruszeń. Życzymy niezapomnianych wrażeń.

Bilety -15 zł.

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

2017-11-15

Miś jest ulubioną zabawką i cudowną przytulanką. Towarzyszy dzieciom w różnych chwilach, tych radosnych i tych smutnych. Dzięki niej łatwiej znieść nawet chorobę i cierpienie.

25 listopada przypada 115 rocznica urodzin Pluszowego Misia i z tej okazji włączamy się do akcji charytatywnej na rzecz dzieci przebywających na oddziale hematologii i onkologii oraz hospicjum dziecięcego.

W dniach 20 - 24 listopada będziemy zbierać kolorowanki i kredki, dzięki którym mali pacjenci choć na chwilę zapomną o swojej chorobie.

Program Dnia Misia 24 listopada w naszej szkole:

- przynosimy ulubionego Misia lub innego ulubionego pluszaka,

- klasy 0 - 1 - będą oglądały i słuchały bajek o Misiach oraz rozwiązywały zagadki,

- klasy 2 - 3 -  będą pisały wiersze o Misiach,

- klasy 0 - 3 - na zajęciach plastycznych wykonają dowolną techniką podobizny Misiów.

Wystawa prac - 24 XI. Zapraszamy!