Aktualności

Kangur Matematyczny 2018

2017-12-09

Uwaga! Już niebawem! Potyczki matematyczne - kolejne starcie!

15 marca 2018, w czwartek, odbędzie się konkurs Kangur Matematyczny dla uczniów klas 2-7.

Zapisy i wpłaty 9 zł u nauczycieli matematyki do 10 stycznia!

Zapraszamy!

Wspieram hospicjum!

2017-12-04

Szanowni Państwo! 

Nasza szkoła zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na pomoc przy budowie Hospicjum w Policach. 

Akcję rozpoczynamy 5 grudnia, wystawiając nasze jasełka pt. "Kolędy niebiańskim piórem pisane", a zakończymy 22 grudnia. Skarbonki z napisem "Wspieram hospicjum" będą do dyspozycji w gmachu Teatru Współczesnego w dniu przedstawienia, a potem zostaną ustawione w szkole.

Za wszelką pomoc i wsparcie serdecznie dziękujemy. Już nie raz przekonaliśmy się o Państwa niezwykłej ofiarności i hojności. 

Rada Pedagogiczna Szkoły

Uwaga! Młodsi Artyści!

2017-12-03

Ostatnie informacje dotyczące jasełek klas 0-3  (5.12. 2017r. o godz. 16.00)

Dzieci tańczące układ w ramach koła tanecznego wprowadzamy bocznym wejściem od ulicy Szczerbcowej o godz. 15.00. Na dzieci będą czekali nauczyciele, którzy doprowadzą je do garderoby. 
Rodzice proszeni są o ubranie pozostałych dzieci w jasełkowe stroje, w uzgodnieniu z wychowawcami klas. Wychowawcy odbiorą dzieci w holu głównym i przeprowadzą je za kulisy w godz. 15.15 - 15.30. 
Prosimy, żeby dzieci w miarę możliwości były przebrane do występu, pojedyncze elementy (czapki, skrzydła, opaski, rekwizyty itp.) pomogą założyć wychowawcy i nauczyciele przydzieleni do pomocy w garderobach.
Rodzice proszeni są o wchodzenie wejściem głównym od godziny 15.30  i zajmowanie miejsc na widowni zgodnie z numerami na biletach.
Po występie wychowawcy przebiorą dzieci w garderobach i odprowadzą na widownię do rodziców. Prosimy rodziców o niewchodzenie za kulisy. Prosimy również o sprawne opuszczenie teatru po występie, by przedstawienie starszej grupy mogło rozpocząć się punktualnie.
W garderobach dzieci będą miały przygotowaną do picia wodę niegazowaną.

Dzieci można odbierać ze szkoły od godziny 13.00. Bardzo prosimy o punktualne przywiezienie dzieci na występ. Dziękujemy za pomoc i zrozumienie.