Aktualności

Na koncerty do filharmonii!

2018-02-05

W lutym uczniowie klas I - III z przyjemnością wezmą udział w przygotowanych dla młodych miłośników muzyki  koncertach:

1. Z cyklu "DoNuta taktuje - Na dwa "

- 6.02. 2018, godz. 9.00  dla klas: Ia, I b/m, III a   

- 6.02.2018,  godz.10.30  dla klas klas: 2 a/m, 3 b

2. "Ja, kompozytor! -  Beethoven versus Debussy "

- 12.02.2018,  godz.10.00 dla klas klas: 1m, 3m1, 3m2,  3c/m

Prosimy o przygotowanie na tę okazję stosownego stroju. Pozostałe zajęcia odbędą się wg planu.

Zapraszamy do nowej siedziby szkoły!

2018-01-25

Z przyjemnością informujemy, iż od poniedziałku 29.01.18 rozpoczynamy zajęcia w nowym budynku szkoły przy ul. Ks. Piotra Skargi 23. 

Prosimy uwzględnić nowe warunki przywożenia i odwożenia dzieci (jednokierunkowość ulicy Piotra Skargi, możliwość wjazdu na szkolny parking, możliwość wysadzenia dzieci przy wejściu dla pieszych). Szczegóły dotyczące komunikacji zostały oznaczone na mapie widocznej w Czytaj więcej >> 

Mamy nadzieję, że ten pierwszy tydzień pozwoli wypracować sposób na sprawną komunikację w obrębie budynku.

▶️ Dojazd linią autobusową: 67 (od. ul. P. Skargi)

▶️ Dojazd liniami tramwajowymi: 9 (od Wawrzyniaka), 1 (od al. Wojska Polskiego).

W razie potrzeby zachęcamy do skorzystania z mapy komunikacji ZDiTM dostępnej tutaj: http://bit.ly/2iFK6ZO

Do zobaczenia w nowym miejscu.

Wyniki Alfika Matematycznego!

2018-01-10

Oto wyniki Ogólnopolskiego Konkursu  ALFIK MATEMATYCZNY 2017

KLASY DRUGIE

  1. Wojtek Cieśla
  2. Lena Piotrowska
  3. Nadia Masojć

KLASY TRZECIE

  1. Urszula Pieracka
  2. Anna Kozłowska
  3. Natalia Żukowska

KLASY CZWARTE

  1. Kuba Nowicki                - bardzo dobry wynik ( 10 miejsce w województwie )
  2. Franciszek Lalik            -  dobry wynik
  3. Karina Żuchlińska

KLASY PIĄTE

  1. Marcin Kotwica              -  bardzo dobry wynik
  2. ( 5 miejsce w województwie )           
  3. Krzysztof Oldenburg     
  4. Jakub Krupa

KLASY SZÓSTE

  1. Paweł Wojtasik               - bardzo dobry wynik ( 17 miejsce w województwie )           
  2. Alicja Marcińczyk           - bardzo dobry wynik
  3. Mateusz Brauckhoff       - bardzo dobry wynik
  4. Michał Szklarz                 - bardzo dobry wynik
  5. Alicja Przybylska            - dobry wynik


KLASY SIÓDME

   1. Marcin Mickiewicz

   2. Szymon Lewandowski

   3. Gabriel Gryckiewicz          

                                             GRATULUJEMY !!!