Aktualności

Wyjście do teatru klas drugich!

2018-11-12

Za namową potwora z głębin, nie bez powodu zwanego Diabłem Morskim, młody i spragniony przygód Sindbad wyrusza w świat....

Tak rozpoczyna się pełna niebezpieczeństw podróż, której z zapartym tchem będą się przyglądać uczniowie klasy II A i II M już w najbliższy wtorek, 13 listopada w Teatrze Lalek "Pleciuga". Prosimy rodziców o przygotowanie dla dzieci ubioru stosownego do tej okazji i zjedzenie śniadania w domu. Powrót z teatru przewidywany jest około godziny 11.30. Pozostałe zajęcia odbędą się wg planu.

Pasowanie na Pierwszoklasistę!

2018-10-30

"Szkoła drzwi swe otwiera gościnnie, szkoła dzisiaj serdecznie Was przyjmie!..."

Serdecznie zapraszamy na ceremonię  pasowania Uczniów Klas Pierwszych, która odbędzie się 9 listopada  o godz. 14.00 w auli ZUT-u przy ul. 26 Kwietnia.

Prosimy o przygotowanie galowego stroju na tę okoliczność. Dzieci pod opieką wychowawców, udadzą się na uroczystość autokarem. Po uroczystości Pierwszoklasiści, świeżo przyjęci do braci uczniowskiej naszej szkoły, wracają do domu z rodzicami.

Wychowawcy

Lekcja teatralna!

2018-10-28

Uczniowie najstarszych klas wezmą udział w projekcie Teatru Współczesnego "Dorosłość". Są to trzy prapremiery dla młodych widzów będących u progu dorosłości, a także rozbudowany program edukacyjny.

Za nami pierwsze spotkanie z reżyserem, aktorami i autorką projektu. O szczegółach opowiemy w Ciekawostkach.