Aktualności

Katarzynki! Andrzejki!

2018-11-26

Uwaga Uczniowie klas 4 - 8!

29 listopada, w czwartek, w godzinach 18:00 - 20:00 w naszej szkole odbędzie się andrzejkowo - katarzynkowa zabawa, wieczór pełen wróżb, konkursów i niespodzianek. Kto chce, ten się przebiera, a kto nie chce, ten się nie przebiera, ale wszyscy mają obowiązek świetnie się bawić.

Życzymy samych pomyślnych wróżb;)

Międzynarodowy Dzień Misia

2018-11-25

Zapraszamy nasze Pluszaki!

W najbliższy poniedziałek, 26 listopada, w ramach Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia świętujemy 116 urodziny Szanownego Jubilata. Zapraszamy do szkoły swojego ulubionego pluszaka, o którym na zajęciach będziemy opowiadać historie, układać rymowanki i pisać wiersze. Oprócz różnorodnych zabaw i atrakcji dołączamy, jak co roku, do akcji „Wczoraj, jutro, dziś potrzebny jest miś” wspomagającej małych pacjentów w Klinikach Pediatrii Onkologii Dziecięcej i Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastrologii Dziecięcej przy Unii Lubelskiej.

Chcemy Państwa zaprosić do solidarnego okazania życzliwości. Wspólnie zbierzmy  malowanki, kredki, puzzle, książki oraz środki finansowe na zakup fotela dla karmiących mam noworodków i niemowląt przebywających na powyższych oddziałach szpitalnych. Ta szlachetna akcja będzie trwała od 26 listopada do 20 grudnia.

Dziękujemy za okazane serce :-)

Zanim wskoczą na lód;)

2018-11-20

Szanowni Państwo!

Oto kilka przydatnych informacji przed pierwszymi zajęciami na lodowisku.

Strój młodego łyżwiarza nie powinien krępować jego ruchów i sportowych zapędów. Może to być wygodny kombinezon lub nieco grubsze (czyt. amortyzujące) spodnie i kurtka, rękawice, cienka czapka, kask i oczywiście łyżwy. Nie ma możliwości wypożyczenia  sprzętu.

Prosimy o punktualne odbieranie dzieci z lodowiska. Jeśli nie mogą Państwo odebrać dziecka z zajęć w pierwszej turze, może ono wrócić do szkoły z trzecią turą, a tę informację należy podać rano przy zgłoszeniu wyjazdu na lodowisko (lista obecności).

Życzymy naszym uczniom udanych ślizgów i piruetów!