Aktualności

Zapraszamy na jasełka!

2018-12-18

Święta tuż, tuż! Czas na jasełka!

Serdecznie zapraszamy 20 grudnia (w czwartek) na przedstawienie jasełkowe w wykonaniu naszych uczniów do auli ZUT-u przy ul. 26 Kwietnia.

Klasy 0 - 4  o godzinie 16:30 przedstawią  spektakl pt. "Bajeczne święta",

Klasy 5 - 8 o godzinie 18:15 zaprezentują się w przedstawieniu pt. "Pusty talerzyk"

Korespondencyjna przyjaźń?

2018-12-16

Polsko-niemiecka korespondencja!

Klasa 4m1 rozpoczęła od września wymianę listów ze swoim rówieśnikami ze szkoły Freie Schule Angermuende. Uczniowie wysłali do Niemiec listy, w których się przedstawili i opisali. Na listy zwrotne musieliśmy troszkę cierpliwie poczekać, ale.... Wreszcie nadeszły!

A my już przygotowaliśmy świąteczne kartki z życzeniami i wysyłamy je jak najszybciej pocztą, aby dotarły przed Bożym Narodzeniem.

To może być początkiem niezwykłej przyjaźni:)

Gotowi na Kangura?

2018-12-10

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY – edycja 2019

Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne Kangur serdecznie zaprasza uczniów klas 2-8 do udziału w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.

Konkurs odbędzie się 21 marca 2019 roku, a najlepszym zostaną przyznane dyplomy i nagrody za: tytuł laureata, wynik bardzo dobry, wyróżnienie.

Każdy uczeń zgłoszony do konkursu otrzyma nagrodę uczestnictwa (układankę przestrzenną w postaci kuli – breloczka). Zgłoszenia i wpłaty ( 9 zł od osoby) - do 25 stycznia u nauczycieli matematyki .