Osiągnięcia

Szkoła Piwoniego Szkołą Mistrzów?

Tak! Każdy uczeń może zostać mistrzem w swojej dziedzinie! My tylko pomagamy mu odnaleźć swoje powołanie. Szkoła proponuje tak szeroki program kół zainteresowań i autorskie programy ich prowadzenia, że od początku istnienia zajmujemy czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych i językowych. Mamy również mistrzowskie osiągnięcia w turniejach sportowych. Jeśli ktoś zechce rozwijać swój talent artystyczny, uczyni to z pewnością, biorąc udział w licznych projektach muzycznych, tanecznych, plastycznych i teatralnych.

Najważniejszą jednak informacją niech będzie fakt, że nasi uczniowie zawsze osiągają wynik Sprawdzianu w klasie szóstej szkoły podstawowej mieszczący się  w najwyższych staninach!

W ciągu roku szkolnego w tej zakładce mogą Państwo śledzić nasze osiągnięcia. Zapraszamy!

 

Rok szkolny 2017/2018

 

 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Zdrowe odżywianie"

Jakub Mickiewicz z kl. 2a/m  zajął II miejsce (w kategorii klas 2)

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 5 im. UNICEF  w Koszalinie. 

Gratulujemy!

 

 
XIII Miejski Przegląd Twórczości Plastycznej pt. "Moje miasto Szczecin"

Gabriela Sieredzińska z kl. 4b/s  zdobyła NAGRODĘ˝
w XIII Miejskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej
pt. "Moje miasto Szczecin"

Organizatorem konkursu był Dom Kultury "Klub Skolwin" w Szczecinie. 

Gratulujemy!

                                                          

Rok szkolny 2016/2017

.

 

 
"SOBOTY PŁYWACKIE"

Na basenie olimpijskim Szczecińskiego Domu Sportu (Floating Arena) odbyły się I runda i II runda zawodów pływackich dla uczniów szkół podstawowych. pn.  „SOBOTY PŁYWACKIE"

Uczniowie naszej szkoły wystartowali w zawodach pływackich i godnie reprezentowało barwy "Piwoniego".

  • 4 marca i 1 kwietnia startowali uczniowie klas 2,3 i 4Zawodnicy z grupy młodszej mogli startować na 25m w stylu dowolnym i grzbietowym.   Klasy 4 mogły rywalizować również w stylu klasycznym czyli popularną „żabką".
  • 11 marca i 8 kwietnia startowali uczniowie klas 5-6
    Starsi uczestnicy zmagań pływackich mieli do wyboru trzy style na 50m: klasyczny, dowolny i grzbietowy.

Podczas obu sobót ogółem zdobyliśmy 15 medali.

Spośród młodszych uczniów najlepszymi zawodnikami  naszej szkoły zostali

ADAM POLIKOWSKI, który  zdobył w obu rundach DWA ZŁOTE MEDALE w stylu klasycznym (22.92) i (22.36) oraz ZŁOTY MEDAL w stylu dowolnym (17.29 I runda). 

Druga zawodniczka NATALIA ORŁOWSKA zdobyła dwa ZŁOTE MEDALE. Jeden za wyścig w stylu dowolnym (22.92 I runda) a drugi w stylu grzbietowym (24.58 I runda).

ADAM I NATALIA za uzyskanie najlepszych wyników w obu rundach, w swoich konkurencjach otrzymali również
STATUETKI NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA.

Spośród starszych uczniów najlepszą zawodniczką z naszej szkoły

została KASIA PUCHALSKA, która wywalczyła DWA ZŁOTE MEDALE w stylu grzbietowym (42.57) i (44.07), SREBRNY(36.68 II runda) i BRĄZOWY MEDAL (38.19 I runda) w stylu dowolnym (kraul).

KASIA również za zdobycie największej ilości punktów w stylu grzbietowym
otrzymała PUCHAR NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI

A OTO POZOSTALI MEDALIŚCI:

MARTYNA WABIA
- BRĄZOWY MEDAL - s.grzbietowy (44.52 I runda),
BRĄZOWY MEDAL - s.grzbietowy (45.06 II runda),
BRĄZOWY MEDAL - s.dowolny (36.84 II runda),
MAKSYMILIAN ZAWADZKI - SREBRNY MEDAL - s.dowolny (21.55 II runda),
BRUNO ZIENKIEWICZ - BRĄZOWY MEDAL - s.dowolny (22.53 II runda),
BARTOSZ SZCZEPANKOWSKI - BRĄZOWY MEDAL - s.dowolny (19.26 II runda),             

 Wyniki i miejsca naszych pozostałych zawodników, które zajęli w swoich kategoriach wiekowych:

W stylu dowolnym (kraul):

grupy młodsze:

  • NATALIA ORŁOWSKA – 4. Miejsce, czas: 22,62
  • ADAM POLIKOWSKI - 4. Miejsce, czas: 18,63 (II runda)
  • JAGODA KOŁODZIEJSKA – 5. Miejsce, 7. Miejsce, czas: 21,01 (II runda)
  • BARTOSZ SZCZEPANKOWSKI - 5.miejsce, czas: 20,97
  • LENA KOŁODZIEJSKA – 11. Miejsce, czas: 41,00
  • HUBERT SAMOTYJA - 13. Miejsce, czas: 26,13
  • JAN JAWORSKI – 13. Miejsce, czas: 25,57 (II runda), -18. Miejsce, czas: 27,98
  • MAJA KOWAL – 19. Miejsce, czas: 32,97, –22. Miejsce, czas: 28,21
  • ADAM WIRASZKO - 23. Miejsce, czas: 33,33 (II runda)

grupy starsze:

  • OLIWIA PAKUŁA - 6. Miejsce, czas: 38,26 (IIrunda), - 9. Miejsce, czas: 40,72
  • KASIA FILIPOWICZ - 11. Miejsce, czas: 46,61
  • JAKUB STEFAŃSKI - 12. Miejsce, czas: 45,42 i 43.14 (II runda)
  • WERONIKA MŁYNARSKA - 13. Miejsce, czas: 45,19 (II runda), - 14. Miejsce, czas: 48,08

W stylu grzbietowym:

grupy młodsze:

  • BARTOSZ SZCZEPANKOWSKI – 4.miejsce, czas: 23,61, – 5.miejsce, czas: 24,12 (II runda)
  • BRUNO ZIENKIEWICZ – 4.miejsce, czas: 25,70
  • MIKOŁAJ KOWAL - 6.miejsce, -7.miejsce, czas: 26,55 (II runda)
  • LENA KOŁODZIEJSKA – 10.miejsce, czas: 33,75
  • JAN JAWORSKI - 13. Miejsce, czas: 27,95, - 15. Miejsce, czas: 27,45
  • HUBERT SAMOTYJA - 16. Miejsce, czas: 31,41
  • JAGODA KOŁODZIEJSKA – 17. Miejsce, czas: 28,84, - 21. Miejsce, czas: 27,92 (II runda)
  • MAJA KOWAL – 20. Miejsce, czas: 30,21
  • ADAM WIRASZKO - 22. Miejsce, czas: 31,16 (II runda)

grupy starsze:

  • OLIWIA PAKUŁA - 4. Miejsce, czas: 45.12
  • KASIA FILIPOWICZ - 7. Miejsce, czas: 48,36
  • WERONIKA MŁYNARSKA - 8. Miejsce, czas: 49.32

W stylu klasycznym (żabka):

grupy młodsze:

  • JULIA BUTRYM - 8. Miejsce, czas: 32,92

grupy starsze:

  • MARTYNA WABIA - 7.miejsce, czas: 57,30
  • WERONIKA MŁYNARSKA - 9. Miejsce, czas: 1.00,91
  • JAKUB STEFAŃSKI - 5. Miejsce,  czas: 58.52 (II runda), - 9. Miejsce, czas: 1.00,25 (I runda)
  • OLIWIA PAKUŁA -10. Miejsce, czas: 1.01,70

Sztafeta młodsza 4x25m w I rundzie uplasowała się na 5 miejscu (1:28,75) a w II rundzie na 6 miejscu (1:28,49)

 

Wszystkim zawodnikom   GRATULUJEMY  a rodzicom i opiekunom DZIĘKUJEMY za wspaniały i gorący doping na trybunach !!!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej ,,,

 

Więcej o sobotach pływackich czytaj na  www.mkp.szczecin.pl /zakładka "Soboty Pływackie/

.

 

Najlepsi w naszej szkole w konkursie
KANGUR MATEMATYCZNY 2017

 kl.2

1. Anna Kozłowska -wyróżnienie
2. Anna Trzeciak -wyróżnienie
3.Lena Arłukowicz -wyróżnienie
4.Natalia Żukowska -wyróżnienie
5.Rafał Żukowski -wyróżnienie

kl.3

1.Franciszek Lalik -wynik bardzo dobry
2.Jakub Nowicki - wyróżnienie
3.Patryk Stanisławczyk -wyróżnienie
4.Adam Szklarz -wyróżnienie
5.Adam Wiraszko -wyróżnienie

kl.4

1.Jakub Krupa -wyróżnienie
2.Lena Romaniuk -wyróżnienie
3.Marcin Kotwica -wyróżnienie
4.Daria Bobryk -wyróżnienie
5.Krzysztof Oldenburg -wyróżnienie
6.Marta Łopuszko -wyróżnienie

kl.5

1.Michał Szklarz -wynik bardzo dobry
2.Paweł Wojtasik -wyróżnienie
3.Alicja Przybylska -wyróżnienie
4.Alicja Marcińczyk -wyróżnienie
5.Piotr Szakowski -wyróżnienie

kl.6

1.Szymon Lewandowski -wyróżnienie
2.Gabriel Gryckiewicz -wyróżnienie
3.Tomasz Mazurek -wyróżnienie
                                       GRATULUJEMY !!!

.

Konkurs języka niemieckiego

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO "SPRACHDOKTOR" 2017

Marta Łopuszko z klasy 4 m zajęła I miejsce w województwie na poziomie klas czwartych.

Katarzyna Filipowicz z klasy 6 b/m zajęła I miejsce w województwie na poziomie klas szóstych.

Marcin Kotwica z klasy 4m zajął II miejsce w województwie na poziomie klas czwartych.

Antoni Chomski z klasy 6m zajął IV miejsce w województwie na poziomie klas szóstych.

Kamila Torbacka z klasy 5m uzyskała najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas piątych i zajęła VIII miejsce w województwie.

flaga angielska WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS 2017
JĘZYK ANGIELSKI - SESJA ZIMOWA

KLASY V:

Zofia Gutowska - tytuł LAUREATA( 10.m. w kraju)

Jan Pełczyński - dyplom uznania

Malwina Kulesza - dyplom uznania

KLASY VI:

Hanna Trybek - tytuł LAUREATA ( 5.M. W KRAJU)

Martyna Wabia - tytuł LAUREATA ( 8.m. w kraju)

Nikodem Nawrocki - tytuł LAUREATA ( 10.m. w kraju)

Katarzyna Filipowicz - tytuł LAUREATA ( 10.m. w kraju)

Maja Wiszowaty- dyplom uznania

Antoni Chomski- dyplom uznania

Weronika Młynarska- dyplom uznania

Kuba Stefański- dyplom uznania

Jagoda Młodojewska- dyplom uznania

Michał Muczyński- dyplom uznania

Oliwia Pakuła- dyplom uznania

Katarzyna Puchalska- dyplom uznania

Maja Słówko- dyplom uznania

WYNIKI IX KONKURSU HISTORYCZNEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

 FINALISTAMI ZOSTALI:

Antoni Chomski - klasa VIm

Hanna Kwiatkowska- klasa VI b/m

Marcin Mickiewicz- klasa VI m

Katarzyna Puchalska- klasa VIm

Hanna Trybek- klasa VIm

przyroda 

WYNIKI FINAŁU V KONKURSU PRZYRODNICZEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Katarzyna Puchalska kl. 6m - TYTUŁ LAUREATA
Martyna Wabia kl. 6a – TYTUŁ LAUREATA
Antoni Chomski kl. 6m- TYTUŁ FINALISTY
Lena Pierzchała kl. 6b/m– TYTUŁ FINALISTY
Hanna Trybek kl. 6m– TYTUŁ FINALISTY

Gratulujemy!

flaga_niemiecka

LAUREACI KONKURSU KURATORYJNEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Z wielką radością informujemy, że trzech uczniów naszej szkoły uzyskało TYTUŁ LAUREATA w Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego:

Kasia Filipowicz - k. 6b/m
Hania Trybek - kl. 6m
Weronika Młynarska - kl. 6a

Mamy również dwóch FINALISTÓW tego konkursu:

Kasia Puchalska - kl. 6m
Lena Pierzchała - kl. 6b/m

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

.

flaga_niemiecka 
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DEUTSCHFREUND"

Klasy 5:
1. Emil Nowakowski – kl. 5b – 2 miejsce w województwie
2. Paweł Wojtasiak – kl. 5a/s – 5 miejsce w województwie
3. Kamila Torbacka – kl. 5m – 7 miejsce w województwie
4. Wojtek Boguszowski – kl. 5a/s – 10 miejsce w województwie
5. Alicja Marcińczyk – kl. 5m – 11 miejsce w województwie
6. Iga Matuszak – kl. 5b – 11 miejsce w województwie
7. Mateusz Brauckhoff – kl. 5a/s - 19 miejsce w województwie
8. Malwina Kulesza – kl. 5b – 20 miejsce w województwie

Klasy 6:
1. Katarzyna Filipowicz – kl. 6b/m i Marcin Mickiewicz – kl. 6m - 2 miejsce w województwie
– nagroda rzeczowa

2. Hania Trybek – kl. 6m – 10 miejsce w województwie
3. Kasia Puchalska – kl. 6m – 11 miejsce w województwie
4. Antek Chomski – kl. 6m -12 miejsce w województwie
5. Weronika Młynarska – kl. 6a – 17 miejsce w województwie

jpolski 

WYNIKI ALFIKA HUMANISTYCZNEGO             

Klasy 4:

- Amelia Świtała - BARDZO DOBRY WYNIK
- Jakub Tas - BARDZO DOBRY WYNIK
- Mariusz Kotwica - BARDZO DOBRY WYNIK
- Antonina Pietrow - BARDZO DOBRY WYNIK
- Marta Łopuszko - BARDZO DOBRY WYNIK
- Anna Przewoda - BARDZO DOBRY WYNIK
- Nina Szymanik - BARDZO DOBRY WYNIK
- Zofia Mickiewicz - DOBRY WYNIK
- Jakub Markowicz- DOBRY WYNIK
- Tatiana Rotkiewicz - DOBRY WYNIK

Klasy 6:

- Szymon Lewandowski - BARDZO DOBRY WYNIK
- Hanna Trybek - BARDZO DOBRY WYNIK
- Katarzyna Filipowicz -BARDZO DOBRY WYNIK
- Marcin Mickiewicz -BARDZO DOBRY WYNIK
- Hanna Zaremba -BARDZO DOBRY WYNIK
- Katarzyna Puchalska - DOBRY WYNIK
- Jagoda Młodojewska - DOBRY WYNIK

.

 

Konkurs języka niemieckiego

WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Galileo

Klasy 4:

Julia Seling-Oropesa, kl. 4a/s – 7. miejsce – dyplom laureata

Emil Nowakowski, kl. 4b – 9. miejsce – dyplom laureata

Malwina Kulesza, kl. 4b – 11. m. – dyplom wyróżnienia

Mateusz Brauckhoff, kl. 4a/s – 13. m. – dyplom wyróżnienia

Oliwia Milewska, kl. 4m – 13. m. – dyplom wyróżnienia

Jan Pełczyński, kl. 4m  - 14. m. – dyplom wyróżnienia

Oskar Drewniak, kl. 4a/s, - 15. m. – dyplom wyróżnienia

Iga Matuszak, kl. 4b, - 15. m. – dyplom wyróżnienia

Piotr Szakowski, kl. 4b, - 15. m. – dyplom wyróżnienia

Klasy 5:

Katarzyna Filipowicz, kl. 5b/m, 12. miejsce – dyplom wyróżnienia

Marcin Mickiewicz,  kl. 5m – 18. miejsce

Antoni Chomski, kl. 5m – 19. miejsce

Katarzyna Puchalska, kl. 5m – 19. miejsce

Klasy 6:

Antoni Pełczyński, kl. 6a – 14. miejsce – dyplom wyróżnienia

Patrycja Krysiak, kl. 6a – 17. miejsce

Mateusz Drumlak, kl. 6a – 19. miejsce

Sprachdoktor

Klasy 4:

Emil Nowakowski, kl. 4b – 4 miejsce w województwie

Mateusz Brauckhoff, kl. 4a/s – 15 miejsce

Iga Matuszak, kl. 4b, - 20 miejsce

Klasy 5:

Kasia Filipowicz, kl. 5b/m – 3 miejsce w województwie

Hanna Trybek, kl. 5m – 15 miejsce

Marcin Mickiewicz, kl. 5m – 20 miejsce

Klasy 6:

Filip Przybylski, kl. 6m – 5 miejsce w województwie

Patrycja Krysiak, kl. 6a – 9 miejsce

Antoni Pełczyński, kl. 6a – 11 miejsce

Mateusz Drumlak, kl. 6a – 13 miejsce

Oskar Stanisławczyk, kl. 6b – 15 miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 kangur

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
"KANGUR MATEMATYCZNY 2016" 

Klasa 2Klasa 3
1. Adam Szklarz kl. 2m - wynik bardzo dobry 
2. Maria Wojtasik
kl.2m- wynik bardzo dobry
 
3. Bruno Zienkiewicz kl.2b - wyróżnienie
4. Małgorzata Oldenburg kl.2m - wyróżnienie
5. Franciszek Lalik kl.2 a - wyróżnienie
6. Jakub Nowicki kl.2 b - wyróżnienie
7. Hanna Zabawska kl.2 a- wyróżnienie
1. Jakub Krupa kl.3 m - wynik bardzo dobry
 
2. Marta Łopuszko kl.3m - wyróżnienie
3. Adam Wojnowski kl.3ms - wyróżnienie
4. Marcin Kotwica kl.3m - wyróżnienie
5. Lena Romaniuk kl.3m - wyróżnienie
6. Krzysztof Oldenburg kl.3m - wyróżnienie
7. Anna Przewoda kl.3a - wyróżnienie
Klasa 4Klasa 5
1. Paweł Wojtasik kl.4a - wynik bardzo dobry
 
2. Alicja Marcińczyk kl.4m - wyróżnienie
3. Natalia Szyszko kl.4a - wyróżnienie
4. Michał Szklarz kl.4b - wyróżnienie
5. Piotr Owczarek kl.4m - wyróżnienie
1. Gabriel Gryckiewicz kl.5m- wyróżnienie
2. Lena Pierzchała kl.5bm- wyróżnienie
3. Szymon Lewandowski kl.5a - wyróżnienie
4. Katarzyna Filipowicz kl.5bm
Klasa 6
1. Piotr Sobczyk kl.6a - wyróżnienie
2. Oskar Stanisławczyk kl.6b - wyróżnienie
3. Filip Przybylski kl.6m - wyróżnienie
4. Jacek Skórka kl.6b - wyróżnienie
5. Stanisław Zaleski kl.6b- wyróżnienie

KangurMat2016_1

KangurMat2016_2 

flaga angielska 

 WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS 2016 JĘZYK ANGIELSKI - SESJA ZIMOWA

KLASA 4

Remigiusz Raczkowski 10. miejsce w kraju - Dyplom laureata

KLASA 5

Martyna Wabia kl. 5a - 1. miejsce w krajuGrawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michał Muczyński kl. 5a – 4. miejsce w kraju – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Hanna Trybek kl.5m - 5. miejsce w kraju – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Nikodem Nawrocki kl. 5m - 6. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Oliwia Pakuła kl. 5a - 6. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Antoni Chomski kl. 5m - 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Kuba Stefański kl. 5a - 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Karolina Chreptowicz kl. 5a - 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Jagoda Młodojewska kl. 5a - 10. miejsce w kraju - Dyplom laureata

KLASA 6

Jakub Różański 1. miejsce w krajuGrawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Aleksander Wasiluk – 5. miejsce w kraju - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Filip Szczęsny  - 7.miejsce w kraju - Dyplom laureata

Małgorzata Lisiecka - 7.miejsce w kraju - Dyplom laureata

Piotr Sobczyk – 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Filip Przybylski – 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Alex Snowsill - 9 miejsce w kraju - Dyplom laureata

przyroda 

WYNIKI KONKURSU PRZYRODNIK ORGANIZOWANEGO PRZEZ GIMNAZJUM NR 46

ANTONI PEŁCZYŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ LAUREATA

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY ORGANIZOWANYCH PRZEZ XIII LO

W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 

XVI KONKURS MATEMATYCZNY PIOTR SOBCZYK kl.6a TYTUŁ FINALISTY
 OSKAR STANISŁAWCZYK kl.6bTYTUŁ FINALISTY 
XV KONKURS HUMANISTYCZNY PIOTR SOBCZYK kl. 6a TYTUŁ LAUREATA
 ANTONI PEŁCZYŃSKI kl. 6a TYTUŁ LAUREATA
VIII KONKURS HISTORYCZNY  ANTONI PEŁCZYŃSKI kl.6aTYTUŁ FINALISTY 
 KATARZYNA PUCHALSKA kl.5mTYTUŁ FINALISTY 
VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO JAKUB RÓŻAŃSKI kl. 6a  TYTUŁ LAUREATA 
IV KONKURS PRZYRODNICZY ADRIANNA KĘDZIERSKA      kl. 6m  TYTUŁ LAUREATA 
 PARTYCJA KRYSIAK kl.6a TYTUŁ LAUREATA 
 PAWEŁ CHRUŚCIŃSKI kl.4m TYTUŁ FINALISTY
 FILIP PRZYBYLSKI kl. 6mTYTUŁ FINALISTY 
 PIOTR SOBCZYK kl. 6a TYTUŁ FINALISTY

 

BOBR_logo

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO BÓBR 2016

11 marca 2016 na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu na uroczystym zakończeniu

X Konkursu Informatycznego Bóbr

za tytuł LAUREATA, nagrodę odebrał JAKUB KRUPA kl. 3m

wyróżnienie otrzymał Oskar Stanisławczyk kl. 6b

BOBR1 BOBR2 

 Na zdjęciu Kuba Krupa z prof. dr hab. Maciejem M Sysło
(WMiI UMK, UWr)

zobacz wyniki http://www.bobr.edu.pl/







Miejsca w szkole:
klasy 2-3 "Skrzat" 
1. Jakub Krupa kl. 3m -LAUREAT
2. Pola Jałowiecka kl. 3m
3. Dominika Radzik kl. 3a
4. Krzysztof Oldenburg kl. 3m
5. Karina Żuchlińska kl. 2a/m 
klasy 4-6 "Benjamin" 
1. Oskar Stanisławczyk kl. 6b - WYRÓŻNIENIE
2. Piotr Sobczyk kl. 6a
3. Filip Przybylski kl. 6m
4. Alicja Marcińczyk kl. 4m
5. Piotr Szakowski kl. 4b 
 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 PATRYCJA KRYSIAK - TYTUŁ LAUREATA

WERONIKA KOWALSKA - TYTUŁ LAUREATA

ANTONI PEŁCZYŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

FILIP PRZYBYLSKI - TYTUŁ LAUREATA

KACPER FILODA - TYTUŁ FINALISTY

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ LAUREATA

 KACPER FILODA - TYTUŁ LAUREATA

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/16

STANISŁAW ZALESKI - TYTUŁ FINALISTY

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ FINALISTY

OSKAR STANISŁAWCZYK - TYTUŁ FINALISTY

 

 

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/16

JAKUB RÓŻAŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

ALEKSANDER WASILUK- TYTUŁ FINALISTY

przyroda

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OLIMPUS Z PRZYRODY 

 KLASY VI

  1. Piotr Sobczyk – 11. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  2. Stanisław Zaleski – 11. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  3. Antoni Pełczyński – 12. miejsce Polsce, dyplom laureata

 KLASY V

  1. Katarzyna Puchalska – 6. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  2. Katarzyna Filipowicz – 10. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  3. Antoni Chomski – 12. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  4. Marcin Mickiewicz - 14. miejsce w Polsce, dyplom laureata

  KLASY IV

  1. 1.      Piotr Szakowski - 8. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  2. 2.      Oliwia Milewska - 9. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  3. 3.      Antoni Bartkowiak -  10. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  4. 4.      Paweł Chruściński - 12. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  5. 5.      Karol Turowski -  12. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  6. 6.      Piotr Owczarek - 13. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  7. 7.      Aleksander Portka  - 14. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  8. 8.      Zofia Gutowska - 15. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  9. 9.      Iga Matuszak - 15. miejsce w Polsce, dyplom laureata
Konkurs języka niemieckiego

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

1. Marcin Mickiewicz kl. Vm - 3. miejsce w województwie

2. Jagoda Młodojewska kl. Va - 5. miejsce w województwie

3. Hanna Trybek kl. Vm- 10. miejsce w województwie

 kangur

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
"KANGUR MATEMATYCZNY" 

 

Klasa 2Klasa 3
1. Marcin Kotwica kl. 2m - wynik bardzo dobry
2. Lena Romaniuk kl. 2m - wyróżnienie
3. Adam Wojnowski kl. 2ms  - wyróżnienie
4. Krzysztof Oldenburg kl. 2m - wyróżnienie
5. Sebastian Radin - Rutkowski kl. 2m - wyróżnienie
6. Jakub Krupa kl. 2m  - wyróżnienie
7. Marta Łopuszko kl. 2m - wyróżnienie
8. Gabriela Perwenis kl. 2m - wyróżnienie
9. Jakub Markowicz kl. 2a - wyróżnienie
10. Olivier Salwa  kl. 2ms - wyróżnienie
1. Paweł Wojtasik kl. 3as  - wyróżnienie 
2. Michał Szklarz  kl. 3b - wyróżnienie
3. Alicja Marcińczyk kl. 3m - wyróżnienie
4. Alicja Przybylska kl. 3m - wyróżnienie
5. Remigiusz Raczkowski kl.3as - wyróżnienie
6. Kosma Kasznia kl.3 m - wyróżnienie
Klasa 4Klasa 5
1. Michał Muczyński  kl. 4a - wyróżnienie       
 
2. Marcin Mickiewicz  kl. 4m - wyróżnienie
3. Karolina Borysowska kl. 4a
1. Piotr Sobczyk kl. 5a - wynik bardzo dobry  
2. Oskar Stanisławczyk  kl. 5 b/m - wyróżnienie
3. Filip Przybylski  kl. 5m - wyróżnienie
Klasa 6
1. Katarzyna Jabłońska  kl. 6m  - wyróżnienie 
2. Aleksandra Stelmaszczuk  kl. 6m  - wyróżnienie
3. Maks Kasznia  kl. 6m  - wyróżnienie
4. Mila Kreft - Sietnicka  kl. 6m - wyróżnienie

             Kangur                         


 jpolski

WYNIKI XV MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU ORTOGRAFICZNEGO PT. "W KRAINIE TEATRU"ORGANIZOWANEGO PRZEZ SP 61 W SZCZECINIE

ZESPÓŁ W SKŁADZIE:

Paweł Wojtasik - klasa III a/s

Jakub Krupa - klasa II m

ZAJĄŁ 2. MIEJSCE


 flaga angielska

 WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE

Martyna Wabia (klasa IVa) - 3. miejsce w województwie

Alex Snowsill ( klasa Vb) - 4. miejsce w województwie

Jagoda Młodojewska ( klasa IVa) - 5. miejsce w województwie

Jakub Różański ( klasa Va) - 5. miejsce w województwie

Aida Lyckegren( klasa VIa) - 7. miejsce w województwie

Michał Muczyński ( klasa IVa) - 7. miejsce w województwie

Julia Pałka ( Klasa VIm) - 9. miejsce w województwie

Patrycja Krysiak( klasa Va) - 12. miejsce w województwie

Oliwia Pakuła ( klasa VIa) - 13. miejsce w województwie

Oskar Stanisławczyk ( klasa Vb) - 18. miejsce w województwie)


flaga angielska

Wyniki XV Konkursu Piosenki Angielskiej
w SP 51 w Szczecinie (16 kwietnia 2015)

W kategorii klas I - II:

II miejsce zajął zespół Double Zet - Zuzia Cieśla i Zosia Dudra z klasy 2m/s

Najmłodszą uczestniczką była Ewa Wiaczkis z klasy 0c.

W kategorii klas III - IV:

II miejsce zajęła Oliwia Ogorzelska z klasy 3m (solistka)

W kategorii klas V - VI:

II miejsce zajął zespół Double Sisters - Patrycja Krysiak i Marysia Kazimierska z klasy 5a
III miejsce zajęła Ada Kędzierska z klasy 5m (solistka)

Występ Ady uświetnił swoim tańcem uczeń klasy 3m Aleksy Popowicz ze swoją partnerką.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wygranej!


jpolski 
WYNIKI XIX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ SPOŁECZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ

KLASY III:

1. miejsce - Paweł Wojtasik ( klasa IIIa/s)

2. miejsce - Karol Turowski ( klasa IIIm)

KLASY V:

3. miejsce - Patrycja Krysiak (klasa Va)

 


 

 flaga angielska

 Wyniki konkursu ANGLOFAN 2015 organizowanego przez V LO w Szczecinie

Aleksandra Stankiewicz otrzymała tytuł laureata


 flaga angielska
 WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUSEK SESJA ZIMOWA

Klasy II

Adam Wojnowski- IX miejsce w kraju- dyplom laureata

Marcin Kotwica- X miejsce w kraju- dyplom laureata

Jakub Krupa- XI miejsce w kraju- dyplom laureata

Jakub Moździerz- XV miejsce w kraju- dyplom laureata

Jakub Tas- XVIII miejsce w kraju- dyplom uznania

Klasy III

Paweł Wojtasik- VII miejsce w kraju- dyplom laureata

Malwina Kulesza- XVI miejsce w kraju- dyplom uznania

Maciej Witkowski- XVII miejsce w kraju- dyplom uznania

Jakub Ogrodnik- XVII miejsce w kraju- dyplom uznania

Karol Turowski- XIX miejsce w kraju- dyplom uznania

Beniamin Szamruchiewicz- XIX miejsce w kraju- dyplom uznania


flaga angielska 

WYNIKI OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS  

KLASA IV

1.Martyna Wabia - 13. miejsce w kraju

KLASY V

1. Alex Snowsill - 11. miejsce w kraju

2. Jakub Różański - 12. miejsce w kraju

3. Aleksander Wasiluk - 12. miejsce w kraju

4. Patrycja Krysiak - 12. miejsce w kraju

5. Jakub Szulc - 13. miejsce w kraju

6. Piotr Sobczyk - 14. miejsce w kraju

KLASY VI

1. Julia Pałka - 6. miejsce w kraju

2. Aleksandra Stelmaszczuk - 11. miejsce w kraju

3. Aleksandra Stankiewicz - 12. miejsce w kraju


jpolski

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 

 MILA KREFT-SIETNICKA - TYTUŁ LAUREATA ( I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE)

Marta Bródka - tytuł FINALISTY

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł FINALISTY


jpolski 

WYNIKI KONKURSU HUMANISTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Mila Kreft - Sietnicka - tytuł laureata

Marta Bródka - tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty

Julia Pałka - tytuł finalisty


 jpolski

WYNIKI VII KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO   

Julia Pałka - tytuł laureata

Aleksandra Stankiewicz - tytuł laureata

Kuba Smutek- tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty


 flaga angielska

WYNIKI VI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO 

Aida Lyckegren - tytuł finalisty

Julia Pałka - tytuł finalisty

Aleksandra Stankiewicz - tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty

Oliwia Szubert - tytuł finalisty


WYNIKI III KONKURSU PRZYRODNICZEGO

 ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Julia Pałka- tytuł finalisty

Gabriel Prywer- tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty


WYNIKI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY SZCZECIN I WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Julia Pałka - tytuł laureata

Aleksandra Stankiewicz- tytuł laureata

W Szkolnym Plebiscycie Publiczności pt. " Malujemy zwierzęta"
nagrody otrzymali:

  • I miejsce - Gabriela Wysokińska ( kl. 3a/s)
  • II miejsce - Nikita Połomska ( kl. 3a/s)
  • III miejsce - Antoni Bartkowiak ( kl.3 a/s)
  • III miejsce - Katarzyna Ukraińska ( kl.3 b)
  • III miejsce - Maja Stachelska ( kl.3b)
  • III miejsce - Maja Kowal ( kl. 1a/m)
  • III miejsce - Olivier Salwa ( kl. 2m/s)
  • III miejsce - Urszula Stawicka ( kl. 3m)

GRATULUJEMY!


Szkolny  Przegląd Twórczości Plastycznej Rodziców i Dzieci
"Pejzaż Jesienny"

I miejsce - Pola Jałowicka z mamą kl. IIm

Pejzaż jesienny 

I miejsce - Martyna Litwinowicz z babcią  kl. IVb/m

II miejsce - Piotr Juras z mamą kl. Im

Pejzaż jesienny 

II miejsce - Julia Nowicka siostra Kuby Nowickiego kl. I b/s

Pejzaż jesienny 

III miejsce - Ada Wszytko z mamą kl. IIm

III miejsce - Aleksander Fabrizio z mamą kl. 0c

Pejzaż jesienny 

WYRÓŻNIENIA

Wiktoria Rabe z mamą kl. Ia/m

Daria Bobryk kl. IIm

Tatiana Rotkiewicz kl. IIm

Zuzanna Sikorska z tatą kl. IVm

Gabriela Perwenis kl. IIm

Martyna Szmajda kl. IIm

Wojtek Wrzesiński z mamą kl.0a

Hanna Zabawska z mamą kl. Ia/m

Sebastian Radin-Rutkowski kl.IIm

Amelia Świtała kl. IIa

Kajetan Mozer z mamą kl. Ib/s

Kornelia Koryzma kl. IVm

Iwona Wrzesińska kl. Va

Iga Friedrich kl. VIm

Julia Pałka kl. VIm

Katarzyna Puchalska kl. IVm

Anna Przewoda kl. IIa


flaga angielska 

Wyniki konkursu ANGLOFAN 2015 organizowanego przez V LO w Szczecinie

flaga angielska