MASTERSZEF

Szanowni Państwo, 

Informujemy o zmianach jakie nastąpiły w organizacji żywienia dzieci i młodzieży w Szkołach Leonarda Piwoni w Szczecinie w nowym roku szkolnym 2017/2018. 

1. Firma cateringowa wraz z Dyrekcją szkoły podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie MASTERSZEF.

 2. Jak działa System MASTERSZEF? (www.masterszef.com.pl)

MASTERSZEF

 3. REJESTRACJA - w celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego. 

Szkoła Podstawowa, klasy - 0A, 0B, 1A, 1B/M, 1M, 2A/M, 3A, 3B, 3M1, 3M2, 3C/M, 4A/ M, 4B. 4M, 5A, 5B, 5M, 5M/S, 6A/S, 6B, 6M, 7A, 7B/M, 7M 
https://system.masterszef.com.pl/Rejestracja/PSP_PIWONI

UWAGA – linki są unikalne dla każdej ze Szkół, która korzysta z systemu MASTERSZEF. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych szkół często w innych miastach). 

4. Począwszy od nowego roku szkolnego 2017/2018 zamówienia i płatność za posiłki odbywają się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu MASTERSZEF. 

5. Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie MASTERSZEF lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacje telefoniczne i mailowe nie będą uwzględniane. Rezygnacji można dokonać najpóźniej do 8:00 dnia wydania posiłku. 

6. Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru). 

  • Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie). 
  • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 4,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 5,50 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.

7. Ochrona danych osobowych, aspekty prawne Wszystkie funkcje Systemu MASTERSZEF zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez firmę MS Systems Sp. z o.o. wyłącznie w celu obsługi posiłków w szkole i nie będą wykorzystywane w żadnym innym zakresie. Baza danych należąca do firmy MS Systems Sp. z o.o. jest zgłoszona do GIODO, firma posiada zgłoszonego Administratora Danych Osobowych i jest obsługiwana przez zewnętrznego wyspecjalizowanego audytora. 

 8. PYTANIA? Jeżeli będą Państwo mieli pytania dotyczące działania systemu MASTERSZEF prosimy o kontakt z Kierownikiem Projektu MASTERSZEF Systems Panią Joanną Wierzejską: jwierzejska@masterszef.com.pl telefon 22 110 50 07 w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.