Osiągnięcia

 O wysokim poziomie nauczania świadczą wyniki Sprawdzianu w szóstej klasie szkoły podstawowej (powyżej średniej krajowej), a także raport z wizytacji przeprowadzonej przez Centrum Edukacji Artystycznej (specjalistyczna jednostka nadzoru Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

Nasza szkoła uzyskała najwyższy poziom w spełnianiu wymagań w zakresie procesów zachodzących w szkole (poziom A)

 

Rok szkolny 2017/2018

flaga angielska 

KONKURS  KURATORYJNY Z JEZYKA ANGIELSKIEGO

Nikodem Nawrocki kl.7m - LAUREAT
Oliwia Pakuła  kl.7a - FINALISTKA
Maciej Prochacki  kl.7b/m - FINALISTA
Jagoda Młodojewska  kl.7a - FINALISTKA
Maja Słówko kl.7m - FINALISTKA
Weronika Młynarska kl.7a - FINALISTKA
Kuba Stefański  kl.7a - FINALISTA
Patrik Fassero Gamba kl.7a - FINALISTA
Karol Turowski kl.6m - FINALISTA
Jan Pełczyński kl.6m - FINALISTA

flaga angielska 

OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES LINGUA- PLUS

 Klasy 3

Zofia Kozłowska - LAUREATKA I stopnia z wyróżnieniem
Lena Arłukowicz - LAUREATKA II stopnia
Alexander Fabrizio - LAUREAT II stopnia
Anna Kozłowska - LAUREATKA II stopnia     
Anna Trzeciak - LAUREATKA II stopnia
Małgorzata Bródka -  LAUREATKA III stopnia
Bartosz Młynarski - LAUREAT  III stopnia
Maksymilian Baszczyński - LAUREAT IV stopnia
Urszula Pieracka - LAUREATKA IV stopnia
Marcel Tamilin - LAUREAT IV stopnia
Natalia Żukowska - LAUREATKA IV stopnia
Liliana Bielewicz - LAUREATKA V stopnia
Patryk Kasprzyk - LAUREAT V stopnia
Adam Kędzierski - LAUREAT V stopnia
Lena Kołodziejska - LAUREATKA V stopnia
Maciej Pełczyński - LAUREAT V stopnia
Cezary Saar  -  LAUREAT V stopnia
Weronika Szmaglińska - LAUREATKA V stopnia

Klasy 4

Franciszek Lalik - LAUREAT I stopnia z wyróżnieniem
Lea Fiedoruk -  LAUREATKA I stopnia
Małgorzata Oldenburg - LAUREATKA I stopnia
Dominika Sowa -  LAUREATKA I stopnia
Ina Stereitfeld  -  LAUREATKA I stopnia
Charlie Snowsill  - LAUREAT II stopnia
Bartosz Szczepankowski -  LAUREAT II stopnia
Maksymilian Zawadzki - LAUREAT II stopnia
Karina Żuchlińska - LAUREATKA II stopnia
Alicja Adamczyk - LAUREATKA III stopnia
Urszula Mormon - LAUREATKA III stopnia
Gabriela Sieredzińska - LAUREATKA III stopnia
Oskar Wybański - LAUREAT III stopnia

Klasy 5

Oliwier Salwa - LAUREAT I stopnia z wyróżnieniem
Adam Wojnowski - LAUREAT I stopnia a wyróżnieniem
Szymon Koguciuk - LAUREAT III stopnia
Jakub Krupa - LAUREAT  III stopnia

Klasy 6

Zofia Gutowska                    LAUREATKA  I stopnia
Iga Matuszak                        LAUREATKA  I stopnia
Jan Pełczyński                      LAUREAT I stopnia
Mateusz Żukowski                LAUREAT II stopnia
Aleksy Popowicz                   LAUREAT III stopnia
Remigiusz Raczkowski          LAUREAT III stopnia
Paweł Wojtasik                      LAUREAT III stopnia

Klasy 7

Oliwia Pakuła                     LAUREATKA I stopnia z wyróżnieniem
Kuba Stefański                  LAUREAT I stopnia z wyróżnieniem
Jagoda Młodojewska           LAUREATKA I stopnia
Nikodem Nawrocki               LAUREAT II stopnia
Dominik Sadlak                    LAUREAT II stopnia
Antoni Chomski                    LAUREAT III stopnia
Marcin Mickiewicz                LAUREAT III stopnia

flaga angielska 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO GALILEO

 

Klasy 4

Bartosz Szczepankowski kl.4b      8 miejsce w kraju i dyplom laureata
Ina Streitfeld kl.4m                           11 miejsce w kraju
Urszula Mormon  kl.4b                     13 miejsce w kraju
Charlie Snowsill kl.4a                       13 miejsce w kraju
Oskar Wybański kl.4b                      16 miejsce w kraju
Alicja Adamczyk  kl.4m                    17 miejsce w kraju
Dominika Sowa  kl.4a                       17 miejsce w kraju
Maria Wojtasik  kl.4m                       18 miejsce w kraju
Bruno Zienkiewicz kl.4b                   18 miejsce w kraju

Klasy 5

Adam Wojnowski  kl.5m/s             5 miejsce w kraju i tytuł laureata
Jakub Markowicz  kl.5a                 6 miejsce w kraju i tytuł laureata
Jakub Krupa  kl.5m                         11 miejsce w kraju
Julia Wiercińska kl.5a                     16 miejsce w kraju
Jakub Moździerz kl.5b                    17 miejsce w kraju
Szymon Koguciuk kl.5b                   17 miejsce w kraju
Marcin Kotwica kl.5m                      18 miejsce w kraju
Zofia Dudra kl.5m/s                         18 miejsce w kraju
Gabriela Perwenis kl. 5m                19 miejsce w kraju
Jakub Tas kl.5a                               19 miejsce w kraju
Alexander Hałaczek kl.5b                19 miejsce w kraju
Jagoda Kołodziejska kl.5b                20 miejsce w kraju

Klasy 6

Paweł Wojtasik kl.6a                       8 miejsce w kraju i tytuł laureata
Remigiusz Raczkowski  kl.6a        9 miejsce w kraju i tytuł laureata
Jan Pełczyński  kl.6m                     9 miejsce w kraju i tytuł laureata
Wiktor Błach  kl.6a                            13 miejsce w kraju
Anna Andrzejczyk  kl.6a                   13 miejsce w kraju
Karol Turowski kl.6m                        13 miejsce w kraju
Zofia Gutowska kl.6b                        13 miejsce w kraju
Aleksy Popowicz kl.6m                     16 miejsce w kraju
Julia Butrym kl.6a                              17 miejsce w kraju
Wojciech Myślak kl.6m                     17 miejsce w kraju
Kamila Torbacka kl.6m                     18 miejsce w kraju
Mateusz Brauckhoff kl.6a                  19 miejsce w kraju
Mateusz Żukowski  kl.6b                   19 miejsce w kraju
Alicja Marcińczyk  kl.6m                    20 miejsce w kraju

Klasy 7

Nikodem Nawrocki kl.7m               7 miejsce w kraju i tytuł laureata
Dominik Sadlak  kl.7a                     9 miejsce w kraju i tytuł laureata
Maciej Prochacki kl.7b/m               9 miejsce w kraju i tytuł laureata
Marcin Mickiewicz kl. 7m                 11 miejsce w kraju
Maja Słówko  kl.7m                          13 miejsce w kraju
Kuba Stefański kl.7a                        13 miejsce w kraju
Martyna Szmajda kl.7m                   13 miejsce w kraju
Antoni Chomski kl.7m                      15 miejsce w kraju
Jagoda Młodojewska kl.7a               15 miejsce w kraju
Karolina Chreptowicz kl.7a              15 miejsce w kraju
Weronika Młynarska kl.7a                15 miejsce w kraju
Oliwia Pakuła kl.7a                           17 miejsce w kraju
Hanna Zaremba kl.7a                       18 miejsce w kraju
Iga Filipiuk kl.7b/m                            20 miejsce w kraju
Hanna Kwiatkowska kl.7b/m             20 miejsce w kraju

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2018

Klasy 2

Wojciech Cieśla                     wyróżnienie

Klasy 3

Antonina Skowrońska            wyróżnienie

Natalia Żukowska                  wyróżnienie

Anna Trzeciak                        wyróżnienie

Klasy 4

Karina Żuchlińska               wynik bardzo dobry

Franciszek Lalik                   wynik bardzo dobry

Jakub Nowicki                       wyróżnienie

Klasy 5

Krzysztof Oldenburg             wyróżnienie

Jakub Krupa                           wyróżnienie

Marcin Kotwica                     wyróżnienie

Ada Wszystko                         wyróżnienie

Klasy 6

Paweł Wojtasik                      wyróżnienie

Michał Szklarz                       wyróżnienie

Alicja Przybylska                   wyróżnienie

Alicja Marcińczyk                  wyróżnienie

Piotr Owczarek                      wyróżnienie

Klasy 7:

Szymon Lewandowski          wyróżnienie

Tomasz Mazurek                    wyróżnienie

KONKURS MATEMATYCZNY dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

Alicja Marcińczyk                finalistka

XVIII KONKURS MATEMATYCZNY organizowany
przez XIII LO

Mateusz Szklarz                   finalista

Michał Szklarz                      finalista

 

Ogólnopolskiego Konkursu  ALFIK MATEMATYCZNY 2017

 

KLASY 4:

Kuba Nowicki bardzo             dobry wynik (10 miejsce w województwie)

Franciszek Lalik                     dobry wynik

KLASY 5:

Marcin Kotwica                     bardzo dobry wynik (5 miejsce w województwie)

KLASY 6:

Paweł Wojtasik                       bardzo dobry wynik (17 miejsce w województwie)           

Alicja Marcińczyk                  bardzo dobry wynik

Mateusz Brauckhoff               bardzo dobry wynik

Michał Szklarz                        bardzo dobry wynik

Alicja Przybylska                   dobry wynik

 

XVII KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO w SP 61
w Szczecinie

Hanna Kwiatkowska 7b/m                 3 miejsce

Weronika Młynarska 7a                     8 miejsce

Maja Słówko 7m                                11 miejsce

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego

Hanna Kwiatkowska 7b/m                 finalistka

Antoni Chomski 7m                           finalista

Mateusz Żukowski 6b                        finalista

Kamila Torbacka 6m                         finalistka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Deutschfreund 2017"

Marcin Kotwica 5m               6 miejsce w województwie

Mateusz Żukowski 6b            3 miejsce w województwie

Emil Nowakowski 6b            4 miejsce w województwie

Mateusz Brauckhoff 6a/s       8 miejsce w województwie

Marcin Mickiewicz 7m          4 miejsce w województwie

Antoni Chomski 7m               14 miejsce w województwie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „Galileo"

Klasy 4 :

Patryk Stanisławczyk 4a/m    19 miejsce w kraju

Karina Żuchlińska 4a/m         20 miejsce w kraju

Klasy 5 :

Zofia Mickiewicz 5m             13 miejsce w kraju

Marcin Kotwica 5m               15 miejsce w kraju

Jakub Krupa 5m                     19 miejsce w kraju

Adam Wojnowski 5a/s           20 miejsce w kraju

Jakub Tas 5a                           20 miejsce w kraju

Klasy 6 :

Mateusz Brauckhoff 6a/s       13 miejsce w kraju

Mateusz Żukowski 6b            15 miejsce w kraju

Paweł Wojtasik 6a/s               17 miejsce w kraju

Wiktor Błach 6b                     18 miejsce w kraju

Emil Nowakowski 6b            18 miejsce w kraju

Kamila Torbacka 6m             19 miejsce w kraju

Julia Butrym 6a/s                   20 miejsce w kraju    

Remigiusz Raczkowski 6a/s  20 miejsce w kraju

 

Klasy 7 :

Hanna Kwiatkowska 7b/m     17 miejsce w kraju

Antoni Chomski 7m               17 miejsce w kraju

Marcin Mickiewicz 7m          19 miejsce w kraju

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLIMPUS Z PRZYRODY

Maksymilian Zawadzki       dyplom laureata 11 m. w Polsce

Adam Wojnowski                 dyplom laureata 13 m. w Polsce

Piotr Szakowski                dyplom laureata 13 m. w Polsce

Małgorzata Oldenburg        dyplom laureata 15 m. w Polsce

Marcin Kotwica                     16 m. w Polsce

Mateusz Amernik                   19 m. w Polsce

Jakub Krupa                           19 m. w Polsce

VI KONKURS PRZYRODNICZY  organizowanym 
przez  XIII LO w Szczecinie

Paweł Chruściński                tytuł laureata

Mateusz Żukowski               tytuł laureata

Adam Wojnowski                  tytuł finalisty

 

OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  OLIMPUS Z GEOGRAFII

Marcin Mickiewicz                19 m. w Polsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR 2017

Michał Szklarz kl. 6b           LAUREAT

X KONKURS HISTORYCZNY  dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez XIII LO pod patronatem Zachodniopomorskiego  Kuratora Oświaty

Kwiatkowska Hanna  kl. 7b            tytuł LAUREATA

Puchalska Katarzyna kl. 7m           tytuł LAUREATA

Wojtasik Paweł  kl. 7a                     tytuł LAUREATA

Chomski Antoni kl. 7m                     tytuł FINALISTY

Boguszowski Wojciech kl. 6a/s         tytuł FINALISTY

Ogrodnik Jakub kl. 6a/s                     tytuł FINALISTY

Pełczyński Jan kl. 6m                        tytuł FINALISTY

Mickiewicz Marcin kl. 6m                 tytuł FINALISTY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY KRĄG  2018
Państwo Jagiellonów

Marcin Mickiewicz kl.7m                Nagroda książkowa

Katarzyna Puchalska kl.7m               Dyplom wyróżnienia

Hanna Kwiatkowska  kl. 7b               Dyplom wyróżnienia

Antoni Chomski  kl. 7m                    Dyplom wyróżnienia

Jan Pełczyński  kl. 6m                       Dyplom wyróżnienia

Paweł Wojtasik  kl. 6a/s                    Dyplom wyróżnienia

Wojciech Myślak  kl. 6m                   Dyplom wyróżnienia

Michał Szklarz     kl. 6b                     Dyplom wyróżnienia

Olivier Salwa   kl. 5m/s                     Dyplom wyróżnienia

Mateusz Brauckhoff   kl. 6a/s            Dyplom wyróżnienia

Emil Nowakowski kl. 6b                   Dyplom wyróżnienia<

 

6 maja 2018
II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Ortograficznym

W   XVIII Międzyszkolnym Turnieju Ortograficznym „Ortograficzne potyczki z wierszami Wandy Chotomskiej" odbywającym się  w SP Nr 61 w Szczecinie zespół składający się z uczennic klasy IIIm1:

Natalii Żukowskiej i Ani Kozłowskiej zajął II miejsce!

Gratulujemy!

1

2

 

 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Zdrowe odżywianie"

Jakub Mickiewicz z kl. 2a/m  zajął II miejsce (w kategorii klas 2)

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa Nr 5 im. UNICEF  w Koszalinie. 

Gratulujemy!

 

 
XIII Miejski Przegląd Twórczości Plastycznej pt. "Moje miasto Szczecin"

Gabriela Sieredzińska z kl. 4b/s  zdobyła NAGRODĘ˝
w XIII Miejskim Przeglądzie Twórczości Plastycznej
pt. "Moje miasto Szczecin"

Organizatorem konkursu był Dom Kultury "Klub Skolwin" w Szczecinie. 

Gratulujemy!

                                                          

Rok szkolny 2016/2017

 .

 

 

"SOBOTY PŁYWACKIE"

Na basenie olimpijskim Szczecińskiego Domu Sportu (Floating Arena) odbyły się I runda i II runda zawodów pływackich dla uczniów szkół podstawowych. pn.  „SOBOTY PŁYWACKIE"

Uczniowie naszej szkoły wystartowali w zawodach pływackich i godnie reprezentowało barwy "Piwoniego".

  • 4 marca i 1 kwietnia startowali uczniowie klas 2,3 i 4Zawodnicy z grupy młodszej mogli startować na 25m w stylu dowolnym i grzbietowym.   Klasy 4 mogły rywalizować również w stylu klasycznym czyli popularną „żabką".
  • 11 marca i 8 kwietnia startowali uczniowie klas 5-6
    Starsi uczestnicy zmagań pływackich mieli do wyboru trzy style na 50m: klasyczny, dowolny i grzbietowy.

Podczas obu sobót ogółem zdobyliśmy 15 medali.

Spośród młodszych uczniów najlepszymi zawodnikami  naszej szkoły zostali

ADAM POLIKOWSKI, który  zdobył w obu rundach DWA ZŁOTE MEDALE w stylu klasycznym (22.92) i (22.36) oraz ZŁOTY MEDAL w stylu dowolnym (17.29 I runda). 

Druga zawodniczka NATALIA ORŁOWSKA zdobyła dwa ZŁOTE MEDALE. Jeden za wyścig w stylu dowolnym (22.92 I runda) a drugi w stylu grzbietowym (24.58 I runda).

ADAM I NATALIA za uzyskanie najlepszych wyników w obu rundach, w swoich konkurencjach otrzymali również
STATUETKI NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA.

Spośród starszych uczniów najlepszą zawodniczką z naszej szkoły

została KASIA PUCHALSKA, która wywalczyła DWA ZŁOTE MEDALE w stylu grzbietowym (42.57) i (44.07), SREBRNY(36.68 II runda) i BRĄZOWY MEDAL (38.19 I runda) w stylu dowolnym (kraul).

KASIA również za zdobycie największej ilości punktów w stylu grzbietowym
otrzymała PUCHAR NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI

A OTO POZOSTALI MEDALIŚCI:

MARTYNA WABIA
- BRĄZOWY MEDAL - s.grzbietowy (44.52 I runda),
BRĄZOWY MEDAL - s.grzbietowy (45.06 II runda),
BRĄZOWY MEDAL - s.dowolny (36.84 II runda),
MAKSYMILIAN ZAWADZKI - SREBRNY MEDAL - s.dowolny (21.55 II runda),
BRUNO ZIENKIEWICZ - BRĄZOWY MEDAL - s.dowolny (22.53 II runda),
BARTOSZ SZCZEPANKOWSKI - BRĄZOWY MEDAL - s.dowolny (19.26 II runda),             

 Wyniki i miejsca naszych pozostałych zawodników, które zajęli w swoich kategoriach wiekowych:

W stylu dowolnym (kraul):

grupy młodsze:

  • NATALIA ORŁOWSKA – 4. Miejsce, czas: 22,62
  • ADAM POLIKOWSKI - 4. Miejsce, czas: 18,63 (II runda)
  • JAGODA KOŁODZIEJSKA – 5. Miejsce, 7. Miejsce, czas: 21,01 (II runda)
  • BARTOSZ SZCZEPANKOWSKI - 5.miejsce, czas: 20,97
  • LENA KOŁODZIEJSKA – 11. Miejsce, czas: 41,00
  • HUBERT SAMOTYJA - 13. Miejsce, czas: 26,13
  • JAN JAWORSKI – 13. Miejsce, czas: 25,57 (II runda), -18. Miejsce, czas: 27,98
  • MAJA KOWAL – 19. Miejsce, czas: 32,97, –22. Miejsce, czas: 28,21
  • ADAM WIRASZKO - 23. Miejsce, czas: 33,33 (II runda)

grupy starsze:

  • OLIWIA PAKUŁA - 6. Miejsce, czas: 38,26 (IIrunda), - 9. Miejsce, czas: 40,72
  • KASIA FILIPOWICZ - 11. Miejsce, czas: 46,61
  • JAKUB STEFAŃSKI - 12. Miejsce, czas: 45,42 i 43.14 (II runda)
  • WERONIKA MŁYNARSKA - 13. Miejsce, czas: 45,19 (II runda), - 14. Miejsce, czas: 48,08

W stylu grzbietowym:

grupy młodsze:

  • BARTOSZ SZCZEPANKOWSKI – 4.miejsce, czas: 23,61, – 5.miejsce, czas: 24,12 (II runda)
  • BRUNO ZIENKIEWICZ – 4.miejsce, czas: 25,70
  • MIKOŁAJ KOWAL - 6.miejsce, -7.miejsce, czas: 26,55 (II runda)
  • LENA KOŁODZIEJSKA – 10.miejsce, czas: 33,75
  • JAN JAWORSKI - 13. Miejsce, czas: 27,95, - 15. Miejsce, czas: 27,45
  • HUBERT SAMOTYJA - 16. Miejsce, czas: 31,41
  • JAGODA KOŁODZIEJSKA – 17. Miejsce, czas: 28,84, - 21. Miejsce, czas: 27,92 (II runda)
  • MAJA KOWAL – 20. Miejsce, czas: 30,21
  • ADAM WIRASZKO - 22. Miejsce, czas: 31,16 (II runda)

grupy starsze:

  • OLIWIA PAKUŁA - 4. Miejsce, czas: 45.12
  • KASIA FILIPOWICZ - 7. Miejsce, czas: 48,36
  • WERONIKA MŁYNARSKA - 8. Miejsce, czas: 49.32

W stylu klasycznym (żabka):

grupy młodsze:

  • JULIA BUTRYM - 8. Miejsce, czas: 32,92

grupy starsze:

  • MARTYNA WABIA - 7.miejsce, czas: 57,30
  • WERONIKA MŁYNARSKA - 9. Miejsce, czas: 1.00,91
  • JAKUB STEFAŃSKI - 5. Miejsce,  czas: 58.52 (II runda), - 9. Miejsce, czas: 1.00,25 (I runda)
  • OLIWIA PAKUŁA -10. Miejsce, czas: 1.01,70

Sztafeta młodsza 4x25m w I rundzie uplasowała się na 5 miejscu (1:28,75) a w II rundzie na 6 miejscu (1:28,49)

 

Wszystkim zawodnikom   GRATULUJEMY  a rodzicom i opiekunom DZIĘKUJEMY za wspaniały i gorący doping na trybunach !!!

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej ,,,

 

Więcej o sobotach pływackich czytaj na  www.mkp.szczecin.pl /zakładka "Soboty Pływackie/

MIEDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
"MOJE INSPIRACJE MUZYCZNE" 
organizowany przez Prywatną Szkołę Muzyczną I st. im. IJ Paderewskiego w Nałęczowie

Uczniowie naszej szkoły zdobyli wysokie lokaty:

Lena Romaniuk kl. 4m I miejsce (klasy młodsze)

Małgorzata Oldenburg kl. 3m II miejsce (klasy młodsze)

Piotr Owczarek kl. 5m I miejsce (klasy starsze)

Gratulujemy!

 

Najlepsi w naszej szkole w konkursie
KANGUR MATEMATYCZNY 2017 

klasa 2

1. Anna Kozłowska - wyróżnienie
2. Anna Trzeciak - wyróżnienie
3. Lena Arłukowicz - wyróżnienie
4. Natalia Żukowska - wyróżnienie
5. Rafał Żukowski - wyróżnienie

klasa 3

1. Franciszek Lalik - wynik bardzo dobry
2. Jakub Nowicki - wyróżnienie
3. Patryk Stanisławczyk - wyróżnienie
4. Adam Szklarz - wyróżnienie
5. Adam Wiraszko - wyróżnienie

klasa 4

1. Jakub Krupa - wyróżnienie
2. Lena Romaniuk - wyróżnienie
3. Marcin Kotwica - wyróżnienie
4. Daria Bobryk - wyróżnienie
5. Krzysztof Oldenburg - wyróżnienie
6. Marta Łopuszko - wyróżnienie

klasa 5

1. Michał Szklarz - wynik bardzo dobry
2. Paweł Wojtasik - wyróżnienie
3. Alicja Przybylska - wyróżnienie
4. Alicja Marcińczyk - wyróżnienie
5. Piotr Szakowski - wyróżnienie

klasa 6

1. Szymon Lewandowski - wyróżnienie
2. Gabriel Gryckiewicz - wyróżnienie
3. Tomasz Mazurek - wyróżnienie


GRATULUJEMY !!!

flaga niemiecka WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO
"SPRACHDOKTOR" 2017

Marta Łopuszko z klasy 4m zajęła I miejsce w województwie na poziomie klas czwartych.

Katarzyna Filipowicz z klasy 6 b/m zajęła I miejsce w województwie na poziomie klas szóstych.

Marcin Kotwica z klasy 4m zajął II miejsce w województwie na poziomie klas czwartych.

Antoni Chomski z klasy 6m zajął IV miejsce w województwie na poziomie klas szóstych.

Kamila Torbacka z klasy 5m uzyskała najlepszy wynik w szkole wśród uczniów klas piątych i zajęła VIII miejsce w województwie.

flaga angielska WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS 2017 - SESJA ZIMOWA

KLASY V:

Zofia Gutowska - tytuł LAUREATA( 10.m. w kraju)

Jan Pełczyński - dyplom uznania

Malwina Kulesza - dyplom uznania

KLASY VI:

Hanna Trybek - tytuł LAUREATA ( 5.M. W KRAJU)

Martyna Wabia - tytuł LAUREATA ( 8.m. w kraju)

Nikodem Nawrocki - tytuł LAUREATA ( 10.m. w kraju)

Katarzyna Filipowicz - tytuł LAUREATA ( 10.m. w kraju)

Maja Wiszowaty- dyplom uznania

Antoni Chomski- dyplom uznania

Weronika Młynarska- dyplom uznania

Kuba Stefański- dyplom uznania

Jagoda Młodojewska- dyplom uznania

Michał Muczyński- dyplom uznania

Oliwia Pakuła- dyplom uznania

Katarzyna Puchalska- dyplom uznania

Maja Słówko- dyplom uznania

.

 

WYNIKI FINAŁU V KONKURSU PRZYRODNICZEGO ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Katarzyna Puchalska kl. 6m - TYTUŁ LAUREATA
Martyna Wabia kl. 6a – TYTUŁ LAUREATA
Antoni Chomski kl. 6m- TYTUŁ FINALISTY
Lena Pierzchała kl. 6b/m– TYTUŁ FINALISTY
Hanna Trybek kl. 6m– TYTUŁ FINALISTY

Gratulujemy!

 

LAUREACI KONKURSU KURATORYJNEGO Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Z wielką radością informujemy, że trzech uczniów naszej szkoły uzyskało TYTUŁ LAUREATA w Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego:

Kasia Filipowicz - k. 6b/m
Hania Trybek - kl. 6m
Weronika Młynarska - kl. 6a

Mamy również dwóch FINALISTÓW tego konkursu:

Kasia Puchalska - kl. 6m
Lena Pierzchała - kl. 6b/m

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

 

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SKRZYPCOWY           

W dniu 6 lutego 2017 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Szczecinie odbył się Międzyszkolny Turniej Skrzypcowy. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły:

Nina Romaniuk kl. Im
Ida Kreft-Grygierczyk kl. IIm1
Arkadiusz Wasilewski kl. IIc/m

Wszyscy otrzymali WYRÓŻNIENIA.

Gratulujemy!

 

MIKOŁAJKOWY KONKURS FLETOWY JEDNEGO UTWORU

Data konkursu: 7 grudnia 2016 r.

Lista laureatów:

I miejsce – Zofia Dudra

II miejsce – Lena Gaul

III miejsce ex aequo – Antonina Nozdryn-Płotnicka i Kamila Torbacka

flaga niemiecka 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO „DEUTSCHFREUND"

Klasy 5:
1. Emil Nowakowski – kl. 5b – 2 miejsce w województwie
2. Paweł Wojtasiak – kl. 5a/s – 5 miejsce w województwie
3. Kamila Torbacka – kl. 5m – 7 miejsce w województwie
4. Wojtek Boguszowski – kl. 5a/s – 10 miejsce w województwie
5. Alicja Marcińczyk – kl. 5m – 11 miejsce w województwie
6. Iga Matuszak – kl. 5b – 11 miejsce w województwie
7. Mateusz Brauckhoff – kl. 5a/s - 19 miejsce w województwie
8. Malwina Kulesza – kl. 5b – 20 miejsce w województwie

Klasy 6:
1. Katarzyna Filipowicz – kl. 6b/m i Marcin Mickiewicz – kl. 6m - 2 miejsce w województwie
– nagroda rzeczowa

2. Hania Trybek – kl. 6m – 10 miejsce w województwie
3. Kasia Puchalska – kl. 6m – 11 miejsce w województwie
4. Antek Chomski – kl. 6m -12 miejsce w województwie
5. Weronika Młynarska – kl. 6a – 17 miejsce w województwie

.

Pióro 

WYNIKI ALFIKA HUMANITYCZNEGO        


Klasy 4:
- Amelia Świtała - BARDZO DOBRY WYNIK
- Jakub Tas - BARDZO DOBRY WYNIK
- Mariusz Kotwica - BARDZO DOBRY WYNIK
- Antonina Pietrow - BARDZO DOBRY WYNIK
- Marta Łopuszko - BARDZO DOBRY WYNIK
- Anna Przewoda - BARDZO DOBRY WYNIK
- Nina Szymanik - BARDZO DOBRY WYNIK
- Zofia Mickiewicz - DOBRY WYNIK
- Jakub Markowicz- DOBRY WYNIK
- Tatiana Rotkiewicz - DOBRY WYNIK

Klasy 6:

- Szymon Lewandowski - BARDZO DOBRY WYNIK
- Hanna Trybek - BARDZO DOBRY WYNIK
- Katarzyna Filipowicz -BARDZO DOBRY WYNIK
- Marcin Mickiewicz -BARDZO DOBRY WYNIK
- Hanna Zaremba -BARDZO DOBRY WYNIK
- Katarzyna Puchalska - DOBRY WYNIK
- Jagoda Młodojewska - DOBRY WYNIK

.

.

 


Rok szkolny 2015/2016

 

IX Pyrzycki Konkurs Gitarowy

Dnia 28 kwietnia 2016r. odbył się kolejny Konkurs Gitarowy

Przesłuchania uczestników, którzy przyjechali ze Szczecina, Goleniowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Stargardu były prowadzone w dwóch grupach; dzieci młodsze kl.I-III (30 uczestników) i dzieci starsze kl.IV-VI (10 uczestników).

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie klasy Urszuli Hofman:

Grupa młodsza:
  • Jakub Krupa kl. IIIm -  zdobył wyróżnienie
Grupa starsza:
  • Antoni Chomski kl.Vm
  • Nikodem Nawrocki kl.Vm – zajął III miejsce

( II miejsca nie przyznano).

 

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs języka niemieckiego

WYNIKI OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO


Galileo

Klasy 4:

Julia Seling-Oropesa, kl. 4a/s – 7. miejsce – dyplom laureata

Emil Nowakowski, kl. 4b – 9. miejsce – dyplom laureata

Malwina Kulesza, kl. 4b – 11. m. – dyplom wyróżnienia

Mateusz Brauckhoff, kl. 4a/s – 13. m. – dyplom wyróżnienia

Oliwia Milewska, kl. 4m – 13. m. – dyplom wyróżnienia

Jan Pełczyński, kl. 4m  - 14. m – dyplom wyróżnienia

Oskar Drewniak, kl. 4a/s, - 15.m. – dyplom wyróżnienia

Iga Matuszak, kl. 4b, - 15. m. – dyplom wyróżnienia

Piotr Szakowski, kl. 4b, - 15. m. – dyplom wyróżnienia

Klasy 5:

Katarzyna Filipowicz, kl. 5b/m, 12. miejsce – dyplom wyróżnienia

Marcin Mickiewicz,  kl. 5m – 18. miejsce

Antoni Chomski, kl. 5m – 19. miejsce

Katarzyna Puchalska, kl. 5m – 19. miejsce

Klasy 6:

Antoni Pełczyński, kl. 6a – 14. miejsce – dyplom wyróżnienia

Patrycja Krysiak, kl. 6a – 17. miejsce

Mateusz Drumlak, kl. 6a – 19. miejsce

Sprachdoktor

Klasy 4:

Emil Nowakowski, kl. 4b – 4. miejsce w województwie

Mateusz Brauckhoff, kl. 4a/s – 15. miejsce

Iga Matuszak, kl. 4b, - 20. miejsce

Klasy 5:

Kasia Filipowicz, kl. 5b/m – 3. miejsce w województwie

Hanna Trybek, kl. 5m – 15. miejsce

Marcin Mickiewicz, kl. 5m – 20. miejsce

Klasy 6:

Filip Przybylski, kl. 6m – 5. miejsce w województwie

Patrycja Krysiak, kl. 6a – 9. miejsce

Antoni Pełczyński, kl. 6a – 11. miejsce

Mateusz Drumlak, kl. 6a – 13. miejsce

Oskar Stanisławczyk, kl. 6b – 15. miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Kangur 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
"KANGUR MATEMATYCZNY2016" 
Klasa 2Klasa 3
1. Adam Szklarz kl. 2m - wynik bardzo dobry 
2. Maria Wojtasik
kl.2m- wynik bardzo dobry
 
3. Bruno Zienkiewicz kl.2b - wyróżnienie
4. Małgorzata Oldenburg kl.2m - wyróżnienie
5. Franciszek Lalik kl.2 a - wyróżnienie
6. Jakub Nowicki kl.2 b - wyróżnienie
7. Hanna Zabawska kl.2 a- wyróżnienie
1. Jakub Krupa kl.3 m - wynik bardzo dobry
 
2. Marta Łopuszko kl.3m - wyróżnienie
3. Adam Wojnowski kl.3ms - wyróżnienie
4. Marcin Kotwica kl.3m - wyróżnienie
5. Lena Romaniuk kl.3m - wyróżnienie
6. Krzysztof Oldenburg kl.3m - wyróżnienie
7.Anna Przewoda kl.3a - wyróżnienie      
Klasa 4Klasa 5
1.Paweł Wojtasik kl.4a - wynik bardzo dobry
 
2.Alicja Marcińczyk kl.4m - wyróżnienie
3.Natalia Szyszko kl.4a - wyróżnienie
4.Michał Szklarz kl.4b - wyróżnienie
5.Piotr Owczarek kl.4m - wyróżnienie
1.Gabriel Gryckiewicz kl.5m- wyróżnienie
2. Lena Pierzchała kl.5bm- wyróżnienie
3. Szymon Lewandowski kl.5a - wyróżnienie
4. Katarzyna Filipowicz kl.5bm
Klasa 6
1. Piotr Sobczyk kl.6a - wyróżnienie
2. Oskar Stanisławczyk kl.6b - wyróżnienie
3. Filip Przybylski kl.6m - wyróżnienie
4. Jacek Skórka kl.6b - wyróżnienie
5. Stanisław Zaleski kl.6b- wyróżnienie 

KangurMat2016_1

KangurMat2016_2 

flaga angielska 
 
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY OLIMPUS 2016
JĘZYK ANGIELSKI - SESJA ZIMOWA

KLASA 4

Remigiusz Raczkowski 10. miejsce w kraju - Dyplom laureata

KLASA 5

Martyna Wabia kl. 5a - 1. miejsce w krajuGrawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michał Muczyński kl. 5a – 4. miejsce w kraju – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Hanna Trybek kl.5m - 5. miejsce w kraju – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Nikodem Nawrocki kl. 5m - 6. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Oliwia Pakuła kl. 5a - 6. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Antoni Chomski kl. 5m - 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Kuba Stefański kl. 5a - 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Karolina Chreptowicz kl. 5a - 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Jagoda Młodojewska kl. 5a - 10. miejsce w kraju - Dyplom laureata

KLASA 6

Jakub Różański 1. miejsce w krajuGrawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Aleksander Wasiluk – 5. miejsce w kraju - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Filip Szczęsny  - 7.miejsce w kraju - Dyplom laureata

Małgorzata Lisiecka - 7.miejsce w kraju - Dyplom laureata

Piotr Sobczyk – 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Filip Przybylski – 9. miejsce w kraju - Dyplom laureata

Alex Snowsill - 9 miejsce w kraju - Dyplom laureata

przyroda 
WYNIKI KONKURSU PRZYRODNIK ORGANIZOWANEGO
PRZEZ GIMNAZJUM NR 46

ANTONI PEŁCZYŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ LAUREATA

WYNIKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POD PATRONATEM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY ORGANIZOWANYCH PRZEZ XIII  LO

W ROKU SZKOLNYM 2015/16

XVI KONKURS MATEMATYCZNY

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ FINALISTY

OSKAR STANISŁAWCZYK - TYTUŁ FINALISTY

XV KONKURS HUMANISTYCZNY

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ LAUREATA

ANTONI PEŁCZYŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

VIII KONKURS HISTORYCZNY

ANTONI PEŁCZYŃSKI - TYTUŁ FINALISTY

KATARZYNA PUCHALSKA - TYTUŁ FINALISTY

VII KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

JAKUB RÓŻAŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

IV KONKURS PRZYRODNICZY

ADRIANNA KĘDZIERSKA - TYTUŁ LAUREATA

PARTYCJA KRYSIAK- TYTUŁ LAUREATA

PAWEŁ CHRUŚCIŃSKI - TYTUŁ FINALISTY

FILIP PRZYBYLSKI - TYTUŁ FINALISTY

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ FINALISTY

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 PATRYCJA KRYSIAK - TYTUŁ LAUREATA

WERONIKA KOWALSKA - TYTUŁ LAUREATA

ANTONI PEŁCZYŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

FILIP PRZYBYLSKI - TYTUŁ LAUREATA

KACPER FILODA - TYTUŁ FINALISTY

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2015/16

 PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ LAUREATA

 KACPER FILODA - TYTUŁ LAUREATA

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2015/16

STANISŁAW ZALESKI - TYTUŁ FINALISTY

PIOTR SOBCZYK - TYTUŁ FINALISTY

OSKAR STANISŁAWCZYK - TYTUŁ FINALISTY

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2015/16

JAKUB RÓŻAŃSKI - TYTUŁ LAUREATA

ALEKSANDER WASILUK- TYTUŁ FINALISTY

przyroda 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU OLIMPUS
Z PRZYRODY

  KLASY VI

  1. 1.      Piotr Sobczyk – 11. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  2. 2.      Stanisław Zaleski – 11. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  3. 3.      Antoni Pełczyński – 12. miejsce Polsce, dyplom laureata

 

KLASY V

  1. 1.      Katarzyna Puchalska – 6. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  2. 2.      Katarzyna Filipowicz – 10. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  3. 3.      Antoni Chomski – 12. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  4. 4.      Marcin Mickiewicz - 14. miejsce w Polsce, dyplom laureata

  KLASY IV

  1. 1.      Piotr Szakowski - 8. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  2. 2.      Oliwia Milewska - 9. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  3. 3.      Antoni Bartkowiak -  10. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  4. 4.      Paweł Chruściński - 12. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  5. 5.      Karol Turowski -  12. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  6. 6.      Piotr Owczarek - 13. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  7. 7.      Aleksander Portka  - 14. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  8. 8.      Zofia Gutowska - 15. miejsce w Polsce, dyplom laureata
  9. 9.      Iga Matuszak - 15. miejsce w Polsce, dyplom laureata
Konkurs języka niemieckiego
WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DEUTSCHFREUND

1. Marcin Mickiewicz kl. Vm - 3. miejsce w województwie

2. Jagoda Młodojewska kl. Va - 5. miejsce w województwie

3. Hanna Trybek kl. Vm- 10. miejsce w województwie

 fortepian
Konkurs na najlepiej wykonaną etiudę (fortepian)
19 i 21 października 2015r.
KLASA II

I miejsce - ex aeugo: Mateusz Amernik kl. II m, Hanna Zabawska kl. II a/m

II miejsce: Wiktoria Rabe kl. II a/m

III miejsce - ex aeugo: Igor Peregud-Pogorzelski kl. II m, Maria Wojtasik kl. II m

  • Wyróżnienie: Natalia Orłowska kl. II m
KLASA III

I miejsce: Tatiana Rotkiewicz kl. III m

II miejsce - ex aeugo: Marta Łopuszko kl. III m, Sebastian Radin-Rutkowski kl. III m

III miejsce - ex aeugo: Zofia Mickiewicz kl. III m, Lena Romaniuk kl. III m

  • Wyróżnienie: Krzysztof Oldenburg kl. III m, Amelia Miroszewska kl. III m/s
KLASA IV

I miejsce - ex aeugo: Jan Pełczyński, Kamila Torbacka

II miejsce: Oliwia Milewska

III miejsce: Oliwia Ogorzelska

  • Wyróżnienie: Urszula Stawicka
KLASA V

I miejsce: Hanna Trybek

II miejsce - ex aeugo: Katarzyna Puchalska, Maja Słówko

III miejsce - ex aeugo: Kornelia Koryzma, Martyna Litwinowicz

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

.

Rok szkolny 2014/2015


 nutki

Wyniki I Przeglądu Chórów Szkół Muzycznych I i II st.

1 czerwca 2015 chór klas IV-VI z naszej szkoły prowadzony przez p. Agnieszkę Sidorowicz i p. Janusza Lewandowskiego wziął udział w I Przeglądzie Chórów Szkół Muzycznych I i II st. w Szczecinie. Jury konkursowe wyróżniło uczennice śpiewające w utworach partie solowe:

- Hannę Trybek z kl. IVm

- Milę Kreft- Sietnicką z kl. VIm

- Aleksandrę Stelmaszczuk z kl. VIm

Serdecznie gratulujemy!

 
W oficjalnych wynikach IX Konkursu Informatycznego Bóbr, powtórki dla klas IV - VI szkół podstawowych 

 Tytuł LAUREATA otrzymała Mila Kreft-Sietnicka kl. 6m (110 p.)

Wyróżnienie: Katarzyna Jabłońska kl. 6m (101.25 p.)

Pragniemy poinformować, że w oficjalnych wynikach IX Konkursu Informatycznego Bóbr dal klas IV-VI szkół podstawowych przyjęto następujące progi punktowe:

Szkoła podstawowa, klasy IV-VI:

  • I miejsce: 120.00 punktów
  • II miejsce: 110.25 - 119.75 punktów
  • III miejsce: 105.25 - 110.00 punktów
  • Wyróżnienie: 100.00 - 105.00 punktów

Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się dużym zaangażowaniem.

Miejsca zajęta w szkole na  poziomie klas 2-3

1. Alicja Marcińczyk kl. 3m  (88,75 p.)
2. Jakub Krupa kl.2m (88,75 p.)
3. Michał Szklarz kl. 3b
4. Kamil Brol kl. 3a/s
5. Remigiusz Raczkowski kl. 3a/s

Miejsca zajęta w szkole na  poziomie klas 4-6

1 Mila Kreft - Sietnicka   LAUREATKA
2. Katarzyna Jabłońska  WYRÓŻNIENIE

3. Julia Pałka (87.50)
4. Aleksandra Stelmaszczuk (87.50)
5. Jakub Glura (85,25)

Gratuluję serdecznie!

Wyniki na www.bobr.edu.pl


.

fortepian 

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny „Musical de France" w Paryżu

W dniach 16-17 maja 2015r. odbył się w Paryżu  FINAŁ Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego „Musical de France". Wszyscy uczniowie z naszej szkoły odnieśli sukcesy w różnych dyscyplinach i na różnych poziomach.

Zdobyli następujące nagrody:

FORTEPIAN NA 4 RĘCE
Duet fortepianowy
Sebastian Radin-Rutkowski z kl. IIm i Jan Pełczyński z kl. IIIm
- najwyższa nagroda Prix CMF   / poziom przygotowawczy/
Duet fortepianowy
Kamila Torbacka i Urszula Stawicka z kl. IIIm
- I miejsce /poziom początkowy/
 Duet fortepianowy 
Katarzyna Puchalska i Hanna Trybek z kl. IV m
- najwyższa nagroda Prix CMF   / poziom początkowy/
Duet fortepianowy
Maja Słówko i Małgorzata Słówko z kl.IVm - I miejsce /poziom początkowy/
Duet fortepianowy
Kornelia Koryzma z kl.IVm i Martyna Litwinowicz z kl.IV b/m
- I miejsce i nagroda Wydawnictwa Lemoine /poziom dziecięcy/
FORTEPIAN KLASYCZNY
Pola Jałowiecka z kl. IIm -  I miejsce /poziom dziecięcy/
Sebastian Radin-Rutkowski z kl..IIm – I miejsce /poziom dziecięcy/ - I miejsce /poziom debiutant I/
Amelia Miroszewska z kl. IIm/s – I miejsce /poziom dziecięcy/
Zofia Mickiewicz z kl. II – I miejsce/poziom elementarny I/ - III miejsce /poziom początkowy/
Urszula Stawicka z kl. III – I miejsce i nagroda kompozytora za najlepszą interpretację 
utworu "Wiosna"
/poziom początkowy/
Oliwia Milewska z kl. IIIm –I miejsce /poziom przygotowawczy I/
Kamila Torbacka z kl. IIIm – I miejsce /poziom debiutant II/
Puchalska Katarzyna z kl. IVm – I miejsce i nagroda Wydawnictwa Lemoine/poziom średni II/
Maja Słówko z kl. IVm – I miejsce /poziom przygotowawczy I/
Martyna Szmajda z kl. IVm  - I miejsce /poziom początkowy/ - I miejsce/poziom debiutant II/
Hanna Trybek z kl. IVm  - I miejsce /poziom elementarny I/
Julia Pałka z kl. VIm – I miejsce /poziom średni I/
FORTEPIAN RYTMICZNY 
Jan Pełczyński z kl. IIIm
– najwyższa nagroda Prix CMF /poziom początkowy/ - I miejsce /poziom dziecięcy/
Martyna Litwinowicz z kl. IVb/m – I miejsce /poziom debiutant/
Hanna Trybek z kl. IVm – I miejsce /poziom debiutant/
Maja Wiszowaty z kl. IVm – II miejsce /poziom debiutant/

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Kangur 
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
"KANGUR MATEMATYCZNY" 
Klasa 2Klasa 3
1. Marcin Kotwica kl. 2m - wynik bardzo dobry

2. Lena Romaniuk kl. 2m - wyróżnienie
3. Adam Wojnowski kl. 2ms  - wyróżnienie
4. Krzysztof Oldenburg kl. 2m - wyróżnienie
5. Sebastian Radin - Rutkowski kl. 2m - wyróżnienie
6. Jakub Krupa kl. 2m  - wyróżnienie
7. Marta Łopuszko kl. 2m - wyróżnienie
8. Gabriela Perwenis kl. 2m - wyróżnienie
9. Jakub Markowicz kl. 2a - wyróżnienie
10. Olivier Salwa  kl. 2ms - wyróżnienie
1. Paweł Wojtasik kl. 3as  - wyróżnienie

2. Michał Szklarz  kl. 3b - wyróżnienie
3. Alicja Marcińczyk kl. 3m - wyróżnienie
4. Alicja Przybylska kl. 3m - wyróżnienie
5. Remigiusz Raczkowski kl.3as - wyróżnienie
6. Kosma Kasznia kl.3 m - wyróżnienie    
Klasa 4Klasa 5
1. Michał Muczyński  kl. 4a - wyróżnienie                 

2. Marcin Mickiewicz  kl. 4m - wyróżnienie
3. Karolina Borysowska kl. 4a
1. Piotr Sobczyk kl. 5a - wynik bardzo dobry

2. Oskar Stanisławczyk  kl. 5 b/m - wyróżnienie
3. Filip Przybylski  kl. 5m - wyróżnienie
Klasa 6
1. Katarzyna Jabłońska  kl. 6m  - wyróżnienie

2. Aleksandra Stelmaszczuk  kl. 6m  - wyróżnienie
3. Maks Kasznia  kl. 6m  - wyróżnienie
4. Mila Kreft - Sietnicka  kl. 6m - wyróżnienie

    Kangur Matematyczny


 jpolski
WYNIKI XV MIĘDZYSZKOLNEGO TURNIEJU ORTOGRAFICZNEGO PT. "W KRAINIE TEATRU"ORGANIZOWANEGO PRZEZ SP 61
W SZCZECINIE

ZESPÓŁ W SKŁADZIE:

Paweł Wojtasik - klasa III a/s

Jakub Krupa - klasa II m

ZAJĄŁ 2. MIEJSCE


flaga angielska 

 WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH ACE

Martyna Wabia (klasa IVa) - 3. miejsce w województwie

Alex Snowsill ( klasa Vb) - 4. miejsce w województwie

Jagoda Młodojewska ( klasa IVa) - 5. miejsce w województwie

Jakub Różański ( klasa Va) - 5. miejsce w województwie

Aida Lyckegren( klasa VIa) - 7. miejsce w województwie

Michał Muczyński ( klasa IVa) - 7. miejsce w województwie

Julia Pałka ( Klasa VIm) - 9. miejsce w województwie

Patrycja Krysiak ( klasa Va) - 12. miejsce w województwie

Oliwia Pakuła ( klasa VIa) - 13. miejsce w województwie

Oskar Stanisławczyk ( klasa Vb) - 18. miejsce w województwie)


 flaga angielska

Wyniki XV Konkursu Piosenki Angielskiej
w SP 51 w Szczecinie (16 kwietnia 2015)

W kategorii klas I - II:

II miejsce zajął zespół Double Zet - Zuzia Cieśla i Zosia Dudra z klasy 2m/s

Najmłodszą uczestniczką była Ewa Wiaczkis z klasy 0c.

W kategorii klas III - IV:

II miejsce zajęła Oliwia Ogorzelska z klasy 3m (solistka)

W kategorii klas V - VI:

II miejsce zajął zespół Double Sisters - Patrycja Krysiak i Marysia Kazimierska z klasy 5a
III miejsce zajęła Ada Kędzierska z klasy 5m (solistka)

Występ Ady uświetnił swoim tańcem uczeń klasy 3m Aleksy Popowicz ze swoją partnerką.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wygranej!


 jpolski
WYNIKI XIX MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ SPOŁECZNĄ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ

KLASY III:

1. miejsce - Paweł Wojtasik ( klasa IIIa/s)

2. miejsce - Karol Turowski ( klasa IIIm)

KLASY V:

3. miejsce - Patrycja Krysiak (klasa Va)


 flaga angielska

Wyniki konkursu ANGLOFAN 2015 organizowanego przez V LO w Szczecinie

Aleksandra Stankiewicz otrzymała tytuł laureata


flaga angielska 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUSEK - SESJA ZIMOWA

Klasy II

Adam Wojnowski- IX miejsce w kraju- dyplom laureata

Marcin Kotwica- X miejsce w kraju- dyplom laureata

Jakub Krupa- XI miejsce w kraju- dyplom laureata

Jakub Moździerz- XV miejsce w kraju- dyplom laureata

Jakub Tas- XVIII miejsce w kraju- dyplom uznania

Klasy III

Paweł Wojtasik- VII miejsce w kraju- dyplom laureata

Malwina Kulesza- XVI miejsce w kraju- dyplom uznania

Maciej Witkowski- XVII miejsce w kraju- dyplom uznania

Jakub Ogrodnik- XVII miejsce w kraju- dyplom uznania

Karol Turowski- XIX miejsce w kraju- dyplom uznania

Beniamin Szamruchiewicz- XIX miejsce w kraju- dyplom uznania


Pióro

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 

MILA KREFT-SIETNICKA - TYTUŁ LAUREATA ( I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE)

Marta Bródka - tytuł FINALISTY

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł FINALISTY


Pióro

 WYNIKI KONKURSU HUMANISTYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Mila Kreft - Sietnicka - tytuł laureata

Marta Bródka - tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty

Julia Pałka - tytuł finalisty


Pióro

WYNIKI VII KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO 

 Julia Pałka - tytuł laureata

Aleksandra Stankiewicz - tytuł laureata

Kuba Smutek- tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty


flaga angielska

 WYNIKI VI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Aida Lyckegren - tytuł finalisty

Julia Pałka - tytuł finalisty

Aleksandra Stankiewicz - tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty

Oliwia Szubert - tytuł finalisty


 przyroda

WYNIKI III KONKURSU PRZYRODNICZEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORGANIZOWANEGO PRZEZ XIII LO

Julia Pałka- tytuł finalisty

Gabriel Prywer- tytuł finalisty

Aleksandra Stelmaszczuk - tytuł finalisty


Konkurs języka niemieckiego

WYNIKI KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY SZCZECIN I WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO 

Julia Pałka - tytuł laureata

Aleksandra Stankiewicz- tytuł laureata


flaga angielska 

WYNIKI OLIMPIADY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OLIMPUS

KLASA IV

1.Martyna Wabia - 13. miejsce w kraju

KLASY V

1. Alex Snowsill - 11. miejsce w kraju

2. Jakub Różański - 12. miejsce w kraju

3. Aleksander Wasiluk - 12. miejsce w kraju

4. Patrycja Krysiak - 12. miejsce w kraju

5. Jakub Szulc - 13. miejsce w kraju

6. Piotr Sobczyk - 14. miejsce w kraju

KLASY VI

1. Julia Pałka - 6. miejsce w kraju

2. Aleksandra Stelmaszczuk - 11. miejsce w kraju

3. Aleksandra Stankiewicz - 12. miejsce w kraju


kredki

W Szkolnym Plebiscycie Publiczności pt. "Malujemy zwierzęta" nagrody otrzymali:

    I miejsce - Gabriela Wysokińska (kl. 3a/s)

Zwierzęta Gabriela Wysokińska 

    II miejsce - Nikita Połomska (kl. 3a/s)

zwierzęta Nikita Połomska 

    III miejsce - Antoni Bartkowiak (kl. 3 a/s)

Antek Bartkowiak 

    III miejsce - Katarzyna Ukraińska (kl. 3 b)

zwierzęta Katarzyna Ukraińska 

    III miejsce - Maja Stachelska (kl. 3b)

zwierzęta Maja Stachelska 

   III miejsce - Maja Kowal (kl. 1a/m)

zwierzęta Maja Kowal 

    III miejsce - Olivier Salwa (kl. 2m/s)

zwierzęta Olivier Salwa 

    III miejsce - Urszula Stawicka (kl. 3m)

zwierzęta Urszula Stawicka 

GRATULUJEMY!


22 listopada 2014

LAUREACI VII Szkolnego Konkursu Pianistycznego klas IV i V

KLASA IV

I miejsce        -       Katarzyna Puchalska    (naucz. Halina Sidorowicz)

II miejsce       -       Maja Słówko                  (naucz. Monika Walczukiewicz)

III miejsce      -       Hanna Trybek               (naucz. Halina Sidorowicz)

wyróżnienie   -       Martyna Litwinowicz   (naucz. Halina Sidorowicz)

                      -       Małgorzata Słówko       (naucz. Monika Walczukiewicz)

KLASA V

I miejsce        -       Adrianna Kędzierska       (naucz. Jolanta Furmankiewicz)

II miejsce       -      nie przyznano

III miejsce      -      Weronika Kowalska         (naucz. Jolanta Furmankiewicz)

wyróżnienie   -     Kacper Filoda                     (naucz.Helena Pachlowska)

Gratulujemy!


Szkolny  Przegląd Twórczości Plastycznej Rodziców i Dzieci
"Pejzaż Jesienny"

I miejsce - Pola Jałowicka z mamą kl. IIm

pejzaż jesienny 

I miejsce - Martyna Litwinowicz z babcią  kl. IVb/m

II miejsce - Piotr Juras z mamą kl. Im

pejzaż jesienny 

II miejsce - Julia Nowicka siostra Kuby Nowickiego kl. Ib/s

pejzaż jesienny 

III miejsce - Ada Wszytko z mamą kl. IIm

III miejsce - Aleksander Fabrizio z mamą kl. 0c

pejzaż jesienny 

WYRÓŻNIENIA

Wiktoria Rabe z mamą kl. Ia/m

Daria Bobryk kl. IIm

Tatiana Rotkiewicz kl. IIm

Zuzanna Sikorska z tatą kl. IVm

Gabriela Perwenis kl. IIm

Martyna Szmajda kl. IIm

Wojtek Wrzesiński z mamą kl.0a

Hanna Zabawska z mamą kl. Ia/m

Sebastian Radin-Rutkowski kl.IIm

Amelia Świtała kl. IIa

Kajetan Mozer z mamą kl. Ib/s

Kornelia Koryzma kl. IVm

Iwona Wrzesińska kl. Va

Iga Friedrich kl. VIm

Julia Pałka kl. VIm

Katarzyna Puchalska kl. IVm

Anna Przewoda kl. IIa