Aktualności

Wodne eksperymenty projektowe na j.polskim i fizyce

2014-09-28

Fotorelacja z dnia projektu w dniu 23.09.2014. 

https://www.youtube.com/watch?v=bL5zU6tkXBc&feature=youtu.be

Film przygotowała Oliwia Kacprzak z 1AG.

Zajęcia terenowe

2014-09-27
Zajęcia terenowe

Gimnazjaliści uczestniczyli w wyjazdowych zajęciach terenowych w ramach XIV Zachodniopomorskiego Festiwalu Nauki. Dzięki Nadleśnictwu Dobrzany dotarliśmy  do rezerwatów : GŁOWACZ, KAMIENNA GÓRA, KRZEMIEŃSKIE ŹRÓDLISKA. Zdobyliśmy Górę Głowacz - najwyższy szczyt w okolicy. Zwiedziliśmy Ińsko i Chojnę. Dodatkowo nasi uczniowie przeprowadzili analizę chemiczną jakości wód.

Nasi uczniowie wyróżnieni po raz kolejny

2014-09-27

W tym tygodniu została wyróżniona przez redakcję youngface.tv 1 fotografia Julii Dąbrowskiej, pt.„Piękne istoty".

Gratulujemy!

Ponadto na portalu pojawiły się zdjęcia Justyny Szydłowskiej pt. „Biedronka", „Zro­zum­cie, że język może uk­ryć prawdę, ale oczy – nigdy", „Człowiek zu­pełnie nie wie, kiedy to­nie, która krop­la wo­dy wyz­nacza mu koniec. „~ Nicholas Sparks" oraz tekst pisany prozą Melissy Michońskiej „Byłam tam...". Również fotografia Patrycji Borkowskiej, eksponująca magię czytania wyróżnia się na tle innych prac! Już wkrótce niepowtarzalne filmy o wodzie, przygotowane w dniu projektu przez 1AG!

Nasza szkoła utrzymuje cały czas I miejsce w Polsce! Choć w środę były chwile grozy, na kilka godzin spadliśmy na II miejsce... Ale kolejne prace naszych uczniów ponownie zapewniły nam palmę pierwszeństwa...

Jeśli jeszcze nie zostałeś redaktorem youngface.tv, uczyń to natychmiast!

Ten portal czeka na Twoje autorskie, oryginalne prace!

http://youngface.tv/