Aktualności

Zwolnieni z teorii

2014-11-20

Zwolnieni z Teorii - pierwsza praktyczna olimpiada. 
Zdobywaj praktykę w prowadzeniu projektów i odbierz międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami. Zdobądź certyfikat profesjonalnego zarządzania projektami, którymi zabłyśniesz w pierwszej pracy. Maturzystom taki certyfikat przydać się może w ubieganiu się o miejsce na uczelniach, zwłaszcza tych zagranicznych.

Projekty robi już 1285 zespołów (5293 osób) z 867 szkół!!! Możesz też być jednym z nich!

1. Zbierz zespół 2. Znajdź pomysł 3. Zmień świat.

informacje na stronie http://zwolnienizteorii.pl/

Zainteresowanych zapraszam do sali 16!

Zgłoszenie możliwe tylko do końca listopada!Katarzyna Florczak

Mamma Mia - Berlin

2014-11-20

Nasi uczniowie uczestniczyli w spektaklu Mamma Mia - w Theater des Westens w Berlinie. Spektakl odbył się w dniu 19 listopada 2014 i pozwolił uczniom doskonalić swoją znajomość języka niemieckiego.

Musical MAMMA MIA! to światowy fenomen teatralny i wielki sukces musicalowej sceny. Każdego dnia odbywa się na świecie co najmniej siedem spektakli i to na co najmniej trzech kontynentach! MAMMA MIA! zawiera wszystkie najbardziej znane i lubiane, nieśmiertelne przeboje zespołu ABBA, zgrabnie wplecione we wzruszającą i zabawną fabułę: dwudziestoletnia Sophie, próbująca się dowiedzieć, kto jest jej ojcem, ożywia przeszłość Donny, swojej samotnej, młodej mamy – wszystko w pięknej scenerii urokliwej greckiej wysepki! Po prostu miłość, morze i słońce!

"Napisz mnie"

2014-11-06

DO OBRAZU SALVADORA DALI ,,TRWAŁOŚĆ PAMIĘCI" napisz wiersz, impresję, miniaturę poetycką inspirowaną dziełem mistrza... Pokaż światu swą niepowtarzalną wrażliwość i artystyczne Pióro... Konkurs adresujemy do uczniów liceum i gimnazjum. Imponujące nagrody bonusowe, a także możliwość publikacji... Zapraszamy!