Aktualności

Wyóżnienie dla naszej gimnazjalistki

2014-12-15

W tym tygodniu redakcja youngace.tv wyróżniła Elżbietę Wieland

za zdjęcie pt. „Berlin, czyli idealne miejsce na sesję zdjęciową".

Konkurs retoryczny

2014-12-09

II etap konkursu retorycznego o tytuł Mistrza Artis Bene Dicendi dobiegł końca! Było dużo emocji, stresu, ale przede wszystkim wiele wspaniałych wystąpień! Udowodniliście, że potraficie występować przed większą publicznością i że nie straszne są Wam żadne tematy.

Do trzeciego etapu przeszli:

KLASA I GIMNAZJUM: Borys Jałoszyński i Jakub Dembiński
KLASA II GIMNAZJUM: Julia Dąbrowska i Filip Stodolny
KLASA III GIMNAZJUM: Franciszek Wilk i Jakub Jurgiel
KLASA I LICEUM: Piotr Adamowicz i Weronika Dobosz
KLASA II LICEUM: Jakub Butrym i Nikola Wiśniewska
KLASA III LICEUM: Aleksander Falkiewicz i  Wiktoria Opas

Maraton makulatorowy

2014-12-05

Drodzy uczestnicy i opiekunowie grup konkursu "Maraton Makulaturowy - zamieniamy papier na leki" Serdecznie dziękujemy za kolejny miesiąc udziału w akcji i pomocy zwierzakom.

Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu wspólnymi siłami udało się zebrać w listopadzie dokładnie 6755 kg makulatury, którą zamienimy na bardzo potrzebne leki i artykuły medyczne do naszej Przychodni TOZ, gdzie codziennie leczymy potrzebujące zwierzaki - naszych podopiecznych, zwierzaki interwencyjne, zwierzęta bezdomne...

Bardzo serdecznie dziękujemy za tę formę pomocy http://toz.szczecin.pl/#/aktualnosci/maraton_makulaturowy - ranking na dole strony :) Dziękujemy za ogromne zaangażowanie dzieciom, rodzicom, nauczycielom i przede wszystkim Wam - organizatorom zbiórek.

OCZYWIŚCIE NADAL ZBIERAMY MAKULATURĘ W SALI Nr 15 I POMAGAMY ZWIERZĘTOM. W LISTOPADZIE NASZA SZKOŁA PRZEKAZAŁA 760 kg!!!