Aktualności

Projekt edukacyjny Interblok

2016-09-28
Interblok

 Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów na zajęcia Koła Naukowego Interbloku! Przekonacie się, że nauka może być prawdziwą przygodą! Będziecie się uczyć, eksperymentując!
Program koła oparty jest na założeniach projektu edukacyjnego opracowanego przez pracowników naukowych krakowskich uczelni.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

2016-09-28
Artykuł - Gazeta Wyborcza

Na pytanie postawione przez A. Marciniak odpowiadamy: Gimnazjum przy I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie, którego dziennikarka nie uwzględniła w swoim zestawieniu, należy do grupy szkół uczących najlepiej. Nasza szkoła uzyskała średni wynik 86,7 z wszystkich części egzaminu gimnazjalnego, zdobywając trzecie miejsce. Już kolejny raz rezultaty osiągnięte na egzaminie zewnętrznym przez naszych gimnazjalistów należą do najlepszych w Szczecinie. Szkoda, że tego faktu nie zauważają niektórzy dziennikarze...

Liczenie ptaków

2016-09-28

Koło Ornitologiczne zaprasza na Europejskie Dni Ptaków
Uczniowie szkół L.Piwoni aktywnie uczestniczą w dorocznych Europejskich Dniach Ptaków.
W dniu 1-10-2016 o godz. 10:00 spotykamy się przy Jeziorze Słonecznym - zbiórka przy stacji rowerów miejskich. Policzymy i rozpoznamy ptaki zamieszkujące park przy Jeziorze Słonecznym. W tym roku szczególnie poszukiwać będziemy kopciuszka. Około godz. 11:00 zakończymy ptakoliczenie.
Proszę zabrać ze sobą lornetkę, aparat fotograficzny i wygodne buty. Więcej informacji na stronie www.otop.org.pl
Dojazd tramwajem nr 8,10 lub autobusem nr 53,60.
Zapisy u H.Szczepaniec