Aktualności

Liderzy ...

2016-09-28

Rok szkolny 2016/2017 otworzyliśmy zmaganiami dość nietypowymi... Na co dzień widzimy naszych uczniów w potyczkach na wzory, regułki, definicje, pojęcia... Patrzymy na Was oczami mentorów... Słuchamy z uwagą, doceniamy, komentujemy, nierzadko poprawiamy... We wrześniu dobiegającym końca mogliśmy jednak doświadczyć czegoś więcej... Rzuciliśmy Wam nie lada wyzwanie... Otworzyliśmy wieloetapowy projekt ,,Liderzy". Dwa eseje...o sobie i swoich zachowaniach odbiegających od zachowań innych. Życiowo i jakże daleko od szkolnej wiedzy...
Klasy 2 i 3 gimnazjum oraz 1 liceum. Z każdej z nich już wkrótce przejdą do II etapu 3 osoby... Wasze prace wprawiły nas w osłupienie... tak duże osłupienie, że jury konkursowe nadal obraduje... Przypominamy, że prace konkursowe nadsyłamy do końca miesiąca do następujących nauczycieli: p.Brzóski, p.Bembenek, p.Kulika. WALKA TRWA! WYNIKI I ETAPU JUŻ WKRÓTCE!

Projekt w klasie 1 gimnazjum

2016-09-28
projekt

Dzień projektu w klasach 1abcg.
Czasami ten filozoficzny kamień jest szczęśliwym domem, w którym dorośli mają czas dla swoich dzieci...a dzieci czas i uwagę dla spraw najistotniejszych dla nastolatków. Z taką podróżą do wnętrza nas samych zmierzyły się dziś nasze pierwszaki. ,, Kochankowie z Księżyca" uświadomili niejednym, czym jest dobre kino i nazywanie ...uczuć! W końcu każdy z nas chce być szczęśliwy...

Projekt edukacyjny Interblok

2016-09-28
Interblok

 Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów na zajęcia Koła Naukowego Interbloku! Przekonacie się, że nauka może być prawdziwą przygodą! Będziecie się uczyć, eksperymentując!
Program koła oparty jest na założeniach projektu edukacyjnego opracowanego przez pracowników naukowych krakowskich uczelni.