Aktualności

Konkurs

2016-10-25
Konkurs na plakat "WOLNOŚĆ MAMY W GENACH"
Z okazji zbliżającej się 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursu na plakat.
Zasady konkursu: dowolna forma graficzna
tematyka plakatu ma być związana z odzyskaniem przez Polskę niepodległości plakaty mogą być przygotowane przez zespoły składające się z nie więcej niż 2 osób.
Termin:
plakaty należy składać u Pani Anety Radzik lub Pana Przemysława Jastrzębskiego w nieprzekraczalnym terminie do 4 listopada

Nagrody: są przewidziane :)

Zapraszamy do udziału!

Aneta Radzik
Przemysław Jastrzębski

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

2016-10-24
XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW odbędzie się w naszej szkole w dniu 18 listopada 2016r. (w piątek). Zgłoszenia przyjmuje D. Makus do piątku, 28.10.2016.

Salsa w naszej szkole

2016-10-23
Już miesiąc w naszej szkole trwają zajęcia z salsy z Panią Karen Rivera z Kanady. A o to opis zajęć w języku angielskim:
Every Friday, I am pleased to provide two hours of salsa lessons to wonderful students and share with them the joy of dancing Salsa. I am thrilled to have approximately 8-10 girls and 5-7 boys, who have joined the Salsa Club. They have surprised me with how quickly they are learning different steps and turns. It is great to see students have fun and learn a style of dance that is new to them. It is also great to observe them help one another. As we move along, so do our techniques and movements. Students learn and practice steps and turns in each class, and participate in dancing with a partner. This salsa club provides the opportunity for students to learn one of the many styles of Latin dances, perfect their styling and body movements, and have fun dancing Salsa!
Ms. Karen